EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Zlobivé děti neexistují

Janet Lansbury


Jak nastavit dětem hranice – a zůstat přitom jejich vzorem
Vztekající se batole… To není ostuda ani chování, které si zaslouží trest. Jak ale prosazovat disciplínu, aby prospěla dítěti i jeho rodičům? Jak nastavit hranice? Janet Lansburyová je světově známou autorkou na poli výchovy dětí a respektujícího rodičovství – ve své knize zužitkovala více než 20 let zkušeností získaných při práci s dětmi a jejich rodiči. Výsledkem je kniha, která se stane praktickým nástrojem rodičů pro porozumění chování batolat v období, které mnohým může působit vrásky na čele.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název No Bad Kids: Toddler Discipline Without Shame
Původní jazyk angličtina
Počet stran 176
EAN 9788026432258
Datum vydání 31.08.2020
Věk od 14
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,344
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Vztekající se batole… To není žádná ostuda. A nejde ani o chování, které by si automaticky zasloužilo trest. Dítě se tak snaží získat pozornost, je unavené nebo jen potřebuje nastavit pevnější a jasnější hranice. Potřebu disciplíny nelze zpochybňovat. Jak ji ale nastavit, aby prospěla dítěti i jeho rodičům?

Janet Lansburyová je celosvětově známou autorkou na poli výchovy dětí a respektujícího rodičovství – na rozdíl od řady jiných autorů však striktně vychází ze své více než dvacetileté praxe učitelky a vychovatelky dětí, vedoucí seminářů a přednášející. „Zlobivé děti neexistují“ je sbírkou jejích nejoblíbenějších článků týkajících se každodenního chování batolat a vycházejících z popisu konkrétních situací. Zahrnuje témata, jako je trest, nastavování hranic a jejich testování, záchvaty hněvu, vhodné způsoby komunikace atd. Kniha, přeložená do řady světových jazyků, poskytuje praktický nástroj pro rodiče, kteří prožívají ony kritické roky, kdy batolata testují hranice naší trpělivosti a lásky. Toto období ­nejistoty přitom může být příležitostí k vytvoření nerozbitných svazků důvěry a respektu.

JANET LANSBURYOVÁ – LEKTORKA KURZŮ O VÝCHOVĚ DĚTÍ, UČITELKA A SPISOVATELKA, JEJÍŽ BLOG NAVŠTÍVÍ MILIONY ČTENÁŘŮ ROČNĚ. JAKO STUDENTKA MAGDY GERBEROVÉ PROSAZUJE RESPEKTUJÍCÍ PŘÍSTUP K DĚTEM ZALOŽENÝ NA JEJICH VNÍMÁNÍ COBY HOTOVÝCH OSOBNOSTÍ, OVŠEM TAKÉ NA STANOVENÍ PEVNÝCH A JASNÝCH HRANIC.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM