EN

Dopisy od Roxy

Mary Pauline Lowry


Bridget Jones si psala deník, Roxy píše dopisy – svému bývalému.
Osmadvacetiletá umělkyně Roxy má mizerně placenou práci v lahůdkářství a mizernou náladu z toho, jak se její milovaný texaský Austin poddává nadnárodním korporacím. Dopisy svému expříteli a spolubydlícímu Everettovi začala psát kvůli nezaplacenému nájemnému, ale teď je odhodlaná stát se hrdinkou svého psaní i svého příběhu. Spolu se dvěma nejlepšími kamarádkami se rozhodne zachránit nejen Austin, ale i svůj milostný život – a to za každou cenu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název The Roxy Letters
Původní jazyk angličtina
Počet stran 304
EAN 9788074984808
Datum vydání 18.03.2021
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Domino
Hmotnost 0,388
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Osmadvacetiletá umělkyně Roxy má špatně placenou práci jako prodavačka v lahůdkách řetězce Whole Foods a její romantický život stagnuje. Už má dost potupy, kterou musí snášet v práci, i závratné rychlosti, s jakou se její milovaný Austin poddává nadnárodním korporacím. Když se na místě, kde bývala vyhlášená a oblíbená videopůjčovna, objeví pobočka předraženého komerčního oblečení Lululemon, Roxy už nemůže dál mlčet.

Ve svých dopisech expříteli Everettovi se Roxy přestává zabývat nezaplaceným nájemným a věnuje se spíš žalostnému stavu svého života. Uvědomí si, že je připravena stát se hrdinkou vlastního příběhu. Spolu se dvěma nejlepšími kamarádkami se rozhodne zachránit nejen Austin, ale i svůj milostný život – a to za každou cenu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Mary Pauline Lowry

Mary Pauline Lowry

Mary Pauline Lowry je hrdá rodačka z texaského Austinu. Má magisterský titul z angličtiny a tvůrčího psaní. Dříve pracovala jako hasička, scenáristka, plavčice a angažovala se v hnutí, jehož posláním bylo ukončit násilí na ženách. Když nepíše pro O: The Oprah Magazine, New York Times, The Millions a další periodika, sepisuje na psacím stroji, který zdědila po babičce, děkovné dopisy, protože věří, že ve vděčnosti se skrývá mocné kouzlo.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM