EN

Němčina pro samouky a věčné začátečníky

Jana Navrátilová


Moderní učebnice němčiny pro samouky
Publikace obsahuje 20 lekcí, v nichž si procvičíte gramatiku i osvojíte nová slovíčka. Lekce začínají moderními a autentickými krátkými texty, které jsou zaměřeny především na hovorový jazyk. Jazykový koutek upozorňuje na konstrukce a vazby, které českým studentům dělají potíže. Probrané učivo si na konci každé lekce upevníte pomocí rozmanitých cvičení. Na našem webu naleznete ke stažení také nahrávky namluvené rodilými mluvčími.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Dagmar Medzvecová
Jazyk čeština
Počet stran 296
EAN 9788026617488
Datum vydání 05.05.2022
Věk od 15
Formát 190x260 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,696
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Právě držíte v rukou knihu, která vás konečně naučí německy! Publikace obsahuje 20 lekcí. Každá lekce má stejnou strukturu. Lekce začínají moderními a autentickými krátkými texty, které jsou zaměřeny především na hovorový jazyk. Poté následuje oddíl Frazeologie, věnovaný obtížnějším frázím z výchozího textu, a dále naleznete výklad gramatiky. Jazykový koutek upozorňuje na konstrukce a vazby, které dělají českým studentům potíže. V každé lekci se také seznámíte

s několika ustálenými rčeními nebo příslovími. V závěru každé kapitoly naleznete cvičení, která napomohou k upevnění nové slovní zásoby a gramatiky.

Na konci učebnice jsou zařazena slovíčka k jednotlivým lekcím, přeložené texty a dialogy, klíč ke cvičením včetně českého překladu výchozích vět a přehled

časování sloves.

Nahrávky obsahují texty, frazeologii, poslechová cvičení a u prvních pěti lekcí i slovíčka. Nahrávky jsou namluveny čtveřicí rodilých mluvčích a přispějí k úspěšnému zvládnutí výslovnosti a nácviku porozumění mluvené němčině.

Po prostudování učebnice dosáhnete úrovně B1 Evropského referenčního rámce. Kniha je vhodná pro samouky, ale poslouží všem, kteří se studiem němčiny začínají v různých typech škol.

Další tituly z řady "Pro samouky a věčné začátečníky"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jana Navrátilová

Jana Navrátilová

Vystudovala germanistiku na Filozofické fakultě MU a poté působila jako profesorka němčiny na středních školách. Mnohaleté zkušenosti s výukou ji inspirovaly k napsání řady úspěšných publikací, například učebnic Němčina za 24 dnů, Němčina pro lenochy a věčné začátečníky, ilustrovaného slovníku 1000 německých slovíček a dalších.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM