EN

Naši ptáci za úsvitu

The Little Book of the Dawn Chorus

Kolektiv, Andrea Pinnington, Caz Buckingham


Zaposlouchejte se do zvuků ranního rozbřesku
Skřivánci, kosi, strnadi nebo třeba elegantní vlaštovky nás probouzejí časně ráno, a mnohdy dokonce i v neměnném pořadí. Můžeme tak odpočítávat minuty do východu slunce a ještě se dozvědět, jací ptáci zrovna zpívají, jak vypadají a co si zpěvem sdělují. Stačí otevřít okno anebo stisknout tlačítko této knihy a hra na poznávání může začít!

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Naši ptáci za úsvitu
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Marsault
Počet stran 24
EAN 9788026616382
Datum vydání 21.10.2021
Věk od 4
Formát 223x208 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,475
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Věděli jste, že ptáci každé ráno zpívají v určitém neměnném pořadí a že koncem období hnízdění jsou slyšet většinou už jen nezadaní samečkové? S touto optimistickou knížkou se můžete probouzet za zvuků ptačího zpěvu, odpočítávat minuty do východu slunce a ještě se dozvědět, jací ptáci zrovna zpívají a co si zpěvem sdělují. Zvukové knížky z této edice jsou neotřelým oknem do živočišné říše pro malé i velké, kteří rádi pozorují přírodu a snaží se jí i naslouchat.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Zvukové knihy o přírodě"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Andrea Pinnington

Andrea Pinnington

Andrea Pinnington (na fotografii vlevo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Caz Buckingham založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Andrea je spisovatelka a redaktorka, Caz je designérka a ilustrátorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.
Zobrazit profil autora

Caz Buckingham

Caz Buckingham

Caz Buckingham (na fotografii vpravo) je nadšená přírodovědkyně, která společně s Andreou Pinnington založila v roce 2011 malé nezávislé nakladatelství Fine Feather Press. Caz je designérka a ilustrátorka, zatímco Andrea pracuje jako spisovatelka a redaktorka. Když ve svém studiu nepracují na knihách, najdete je venku s kameny v rukou, jak poslouchají, pozorují a poznávají přírodu. Většina obrázků v jejich knihách pochází z vlastní soukromé fotobanky, která je součástí jejich jedinečného a atraktivního stylu. Knihy z Fine Feather Press kladou důraz na kvalitu a pečlivost zpracování a dělají radost dětem po celém světě. Cílem těchto publikací je podpořit zájem dětí o náš svět, který je třeba chránit.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM