EN

Malované logopedické pohádky

Magdalena Navrátilová


Procvičení výslovnosti s úsměvem
Pohádky o Šimonově škytavce, O zapomnětlivém kouzelníkovi, O chrápajícím strašidle a řada dalších jistě pobaví všechny děti předškolního a mladšího školního věku. Možná při jejich pročítání dokonce zapomenou na to, že si procvičují správnou výslovnost hlásek, které dětem nejčastěji způsobují potíže: Ď, Ť, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z, D, T, N, L, R, Ř. V pohádkách jsou procvičovaná slova nahrazena obrázky a při jejich čtení si děti kromě upevnění správné výslovnosti rozvinou další důležité schopnosti a dovednosti.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr logopedie
Ilustrátor Aleš Čuma
Jazyk čeština
Počet stran 72
EAN 9788026616580
Datum vydání 02.09.2021
Věk od 3
Formát 195x255 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,431
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Dvacet malovaných pohádek určitě potěší všechny děti předškolního a mladšího školního věku, protože se při jejich pročítání rozhodně nebudou nudit, možná dokonce i zapomenou na to, že si vlastně procvičují správnou výslovnost. Autorka pracuje jako klinická logopedka, proto mohla při tvorbě pohádek čerpat ze své každodenní praxe. Pohádkové příběhy, v nichž jsou procvičovaná slova nahrazena obrázky, pomáhají k upevnění správné výslovnosti hlásek, které dětem nejčastěji způsobují potíže: Ď, Ť, Ň, Č, Š, Ž, C, S, Z, D, T, N, L, R, Ř. Malované logopedické pohádky také podporují rozvoj slovní zásoby, jazykového citu, čtenářských dovedností a sluchového a zrakového vnímání.

Hodnocení čtenářů

Jana Koutná
Kniha nás velmi potěšila. Syna zaujaly vtipné příběhy. Trénujeme písmenko R a musím říct, že se syn díky pohádkám opravdu zlepšuje. Jana Koutná
Vít Dobrovolný
Knihu mám teprve krátce, ale už jsem s dcerou četl 2 pohádky a moc se jí líbily. Velmi hezké ilustrace a vtipné příběhy. Knihu doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM