EN

Pohřbené lži

Elle Marr


Narodila jsem se v zajetí...
Marissa prožila prvních sedm roků svého života ve sklepě. Od útěku z pekla ji nyní dělí dvacet let a navzdory traumatu se snaží vést normální život. Když ale přijme práci, při které musí fotit místa činů vražd, minulost ji dožene. Podzemní doupata, cetky a hračky z jejího dětství, vzkazy určené jen pro ni. Aby mohla Marissa odhalit vrahův další krok, musí vydolovat dlouho potlačované vzpomínky. A po celou dobu někdo sleduje každý její krok a něco chystá…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Lies We Bury
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Dubovská
Počet stran 304
EAN 9788074985799
Datum vydání 30.05.2022
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,445
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Marissa prožila prvních sedm roků svého života ve sklepě. Pak se jí ale s matkou a dvěma sestrami podařilo utéct. I když ji trauma pronásleduje i po dvaceti letech, snaží se Marissa vést normální život. Pod novým jménem pracuje jako fotografka na volné noze a v Portlandu se dostane k práci pro místní noviny. Jejím úkolem je fotit místa činů děsivých vražd.

Marisse neujde podobnost s její minulostí. Vraždy se odehrávají v podzemních doupatech, nacházejí se tam cetky a hračky naprosto stejné jako ty, které měla ona jako malá. A pak jsou tady anonymní vzkazy určené jenom pro ni.

Aby odhalila vrahův další krok, musí Marissa vydolovat dlouho potlačované vzpomínky na svou minulost a čelit svým strachům. A nebude na to sama, protože někdo sleduje každý její krok a něco chystá…

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Elle Marr

Elle Marr

Elle Marr studovala na univerzitě v San Diegu a pak se přestěhovala do Francie, kde získala magisterský titul na Sorbonně. Elle pochází ze Sacramenta v Kalifornii, ale v současné době žije v Oregonu se svým manželem, synem a jednou velice náročnou kočkou. Více informací o autorce zjistíte na jejím webu www.ellemarr.com.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM