EN

Deník psa Aragorna

5,0
( 1 )

Smečka fejsbukové matky má novou posilu!
Jak to dopadne, když rodina chce pejska, ale hlava rodiny si trvá na svém? To se dozvíte ve statusech s typickou sebeironií a vtipem, v nichž přináší autorka historky ze života své obyčejně neobyčejné rodiny. Ale tentokrát na vyprávění není sama. Některé vypjaté momenty komentuje i nejnovější člen rodiny Argo. Jeho komentáře rozesmějí hlavně vaše děti – knížku můžete číst všichni společně. Rodina Nachtigallů vás provede roky 2020 a 2021. Dozvíte se, jak trávili karanténu a proč ten pes půjde z domu.

Detailní informace

Ilustrátor Lucie Nachtigallová
Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788026442561
Datum vydání 30.05.2022
Věk od 10
Formát 130x200 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,489
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pokud se vám stýská po populárních Denících fejsbukové matky, tak vám přinášíme jejich volné pokračování.

Do velké rodiny známé blogerky a vítězky MAMAblogu totiž vstoupilo štěně Aragorn řečené kravka. A že to je lotr, lump

a roztomilý prevít vám bude jasné od první stránky.

Kromě toho, že Lucie ve statusech i nadále vtipně glosuje příběhy svých blízkých, veškeré dění také komentuje Pan pes. Jeho

komentáře jsou napsány tak, aby pobavily a rozesmály hlavně vaše děti – takže knížku můžete číst všichni společně.

Jak to dopadne, když rodina chce pejska, ale hlava rodiny si trvá na svém? To se dozvíte ve statusech s typickou sebeironií a vtipem, v nichž přináší autorka historky ze života své obyčejně neobyčejné rodiny. Ale tentokrát na vyprávění není sama. Rodina Nachtigallů vás provede roky 2020 a 2021. Dozvíte se, jak trávili karanténu a proč ten pes půjde z domu.

A když knížku dočtete, tak vám možná probleskne hlavou myšlenka, že v příštím životě byste chtěli být jedním z Nachtigallovic dětí, protože to musí být opravdu prča.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

Anna Lukešová
Četla jsem všechny knížky. Stejně jako děti. Výlety s tajenkou mají čestné místo a otevírají se pořád. Inspirace, smích, radost, to je to, co potřebuju. Nemůžu se dočkat toho, proč ten pes půjde nakonec z domu :-) I když ho znám z FCB Deník fejsbukové matky - nemůžu se dočkat, jak bude knížka vypadat. Dcery mají tím pádem dárek pro učitelku za vysvědčení. Lucie je podle mě spisovatelka na 5 hvězdiček a tunu vanilkových rohlíčků, které miluje. Vydavatelství, které dalo této ženě šanci, má vyhráno. Anna, MAMApsychologie.cz

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM