EN

MIKULÁŠSKÁ NABÍDKA! DOPRAVA ZDARMA A BESTSELLER OD J. K. ROWLINGOVÉ JAKO DÁREK

Kronika Cartera Kanea - Rudá pyramida

1. díl

Rick Riordan


První díl trilogie inspirované starověkým Egyptem od autora Percyho Jacksona!
Carter Kane cestuje už šest let se svým otcem, věhlasným egyptologem, z místa na místo. Vlastní sestru Sadie, která žije s prarodiči v Londýně, skoro nezná. Setkávají se jen dvakrát do roka – tentokrát během návštěvy Britského muzea. Jenže pozor – egyptští bohové se probouzejí a Kaneovy čekají Vánoce, jaké dosud nezažili. Sourozenci zjistí děsivou pravdu o své rodině a tajemné egyptské bohy poznají z mnohem větší blízkosti, než by je kdy napadlo.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor John Rocco
Číslo dílu 1
Jazyk čeština
Původní název Kane chronicles - Red pyramid
Původní jazyk angličtina
Překladatel Dana Chodilová
Počet stran 408
EAN 9788025360439
Datum vydání 20.10.2022
Věk od 11
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,588
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

První díl trilogie inspirované starověkým Egyptem od autora Percyho Jacksona!

Myslíte si, že je nějaký med nechodit do školy, věčně létat po celém světě, vozit s sebou jenom to, co se vejde do jednoho kufříku, a nemít žádný pořádný domov?

Carter Kane si to opravdu nemyslí. Už šest let cestuje se svým otcem, věhlasným egyptologem, z místa na místo a vlastní sestru Sadie, která žije s prarodiči v Londýně, skoro nezná. Setkávají se jen dvakrát do roka – tentokrát během nudné návštěvy Britského muzea.

Jenže pozor – egyptští bohové se probouzejí a Cartera se Sadie čekají Vánoce, jaké dosud nezažili. Sourozenci Kaneovi zjistí děsivou pravdu o své rodině a tajemné egyptské bohy poznají z mnohem větší blízkosti, než by je kdy napadlo.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kronika Cartera Kanea"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Rick Riordan

Rick Riordan

Narodil se v texaském San Antoniu v USA. Řadu let učil angličtinu a dějepis na střední škole v Kalifornii. Příběhy z řecké mytologie vyprávěl synovi Haleymu, který jej požádal, zda by nevymyslel něco nového se stejnými postavami – a tak se zrodila pětidílná série s hlavním hrdinou Percym Jacksonem, za kterou autor získal řadu literárních ocenění. Další jeho série čerpají například z egyptské nebo severské mytologie. Riordanovy knihy už byly přeloženy do více než čtyřiceti jazyků.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM