EN

Z korporátu na Pacifickou hřebenovku

Jan Pacina


Naše životy jsou nabité... a najednou prázdno. Vyhoření. Řešení? Pacifická hřebenovka.
Příběh, který se vám chystám odvyprávět, je tak běžný, že se mohl stát i vám. Naše životy jsou nabité prací, rodinou, sportem – a pak najednou prázdno. Vyhoření. Airbus A350 je letadlo, které vás lehce přepraví z kontinentu na kontinent. Sedím v nacpaném letadle a tvářím se, jako by létání pro mě byla maličkost. Není. Teď mě letadlo nese na začátek nejdelší pěší cesty, jakou jsem kdy podnikl. Kousek od San Diega na mě čeká můj cíl. Doporučuji si četbu zpestřit načtením QR kódů, které vás přenesou na PCT.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788026447153
Datum vydání 27.04.2023
Věk od 15
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,514
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Příběh, který se vám chystám odvyprávět, je tak běžný, že se mohl státi vám. Naše životy jsou nabité prací, rodinou, sportem – a pak najednou prázdno. Pomalu se vytratí barvy, chutě i vůně. Zůstanou jen povinnosti a složenky. Vyhoření. Může to potkat každého a v návalu denních závazků nezjistíte, že se něco takového děje. Zpočátku si řeknete, že jste jen trochu líní. Jenže já líný nikdy nebyl.

Airbus A350 je letadlo, které vás lehce přepraví z kontinentu na kontinent. K tomu dostanete jídlo, pití, a pokud nejste zrovna náročným divákem, můžete zhlédnout i pár filmů, aniž by se vám kulturně přitížilo. Nejsem žádný cestovatel, přesto jsem právě odstartoval příběh, který o cestě bude. Sedím v nacpaném letadle a tvářím se, jako by létání pro mě byla maličkost. Není. Teď mě letadlo nese na začátek nejdelší pěší cesty, jakou jsem kdy podnikl. Kousek od San Diega na mě čeká můj cíl. Je široký pouze šedesát centimetrů, ale na délku měří více než čtyři tisíce kilometrů. Pacifická hřebenovka.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM