EN

Svět báječných povolání - vyber si to své

Helena Haraštová, Pavla Hanáčková, Hana Mokrošová


Zkusil jsi někdy spočítat, kolik existuje povolání? Nepřeberné množství!
Ať už se zajímáš o počítače, tanec, hudbu, historii, matematiku, dopravu, vesmír nebo třeba o mořské hlubiny, pro své zájmy a koníčky můžeš najít uplatnění i v dospělosti a založit na nich své pracovní úspěchy. Poznej s námi málo známá povolání a najdi si cestu ke splnění svého snu.

Detailní informace

Ilustrátor Elena Pokaleva
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788000067391
Datum vydání 03.10.2022
Věk od 6
Formát 215x280 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,6
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Zkusil jsi někdy spočítat, kolik existuje povolání? Určitě by ses nedopočítal! Je jich totiž nepřeberné množství a to je skvělé – každý z nás si totiž může vybrat pro sebe to pravé. Ať už se zajímáš o počítače, tanec, hudbu, historii, matematiku, dopravu, vesmír nebo třeba o mořské hlubiny, pro své zájmy a koníčky můžeš najít uplatnění i v dospělosti a založit na nich své pracovní úspěchy.

Poznej s námi málo známá povolání, která hýbou dnešním světem, zjisti, co lidé v těchto profesích musí umět a pro co jsou nadšení, a najdi si cestu ke splnění svého snu!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Helena Haraštová

Helena Haraštová

Jako první z rodiny se narodila v Brně. Po gymnáziu vystudovala divadelní dramaturgii a anglistiku. Několik let se věnovala překládání a dramaturgické činnosti, poté se stala redaktorkou v nakladatelství B4U Publishing a tam se zamilovala do literární tvorby pro děti. Aktuální přehled o dění v této dynamické oblasti si udržuje také díky dceři Kateřině a synu Josefovi. Ráda cestuje a objevuje nová místa.
Zobrazit profil autora

Pavla Hanáčková

Pavla Hanáčková

Pavla Hanáčková pochází z malebné moravské vesnice obklopené vinicemi. Četba knih a touha po psaní ji doprovází již od útlého dětství. Po ukončení studia anglické a čínské filologie na FF UP v Olomouci ji osud zavál daleko od čínských znaků až do nakladatelství Albatros Media a.s., kde se začala jako literární redaktorka věnovat knižní tvorbě pro děti. Ráda cestuje po světě, kde čerpá inspiraci pro nové náměty a kde má také možnost věnovat se své další vášni – jídlu a všemu s ním spojenému.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM