EN

💥POUZE DNES💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč

Loki a Freyin náhrdelník

Aranzazu Serrano Lorenzo


Kdo by odolal záři Brísingamenu?
Krásné bohyni Freyi učaruje jedinečný šperk, který obsahuje krásu hvězd na obloze, ukutý trpaslíky. Freya ho touží získat za každou cenu, a proto využívá svých svůdnických schopností, aby jí ho trpaslíci dali. Když to zjistí Ódin, který po krásné bohyni touží od pradávna, zešílí žárlivostí a zosnuje pomstu. Loki, který se vždy touží Ódinovy zavděčit, se nechá zlákat příležitostí, i když ví, že riskuje nejen svoji čest, ale i úctu bohů, náklonnost své ženy, a dokonce i svůj holý život.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Loki y el collar de Freya
Původní jazyk španělština
Řada Loki
Počet stran 120
EAN 9788026446798
Datum vydání 27.03.2023
Věk od 15
Formát 155x232 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,42
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Krásné bohyni Freyi, kterou Ódin poslal do světa trpaslíků, na první pohled padne do oka majestátní náhrdelník, ukutý právě těmito nejlepšími kováři z devíti světů. Jedná se o jedinečný šperk, který obsahuje krásu hvězd na obloze.

Freya ho touží získat za každou cenu, a proto využívá svých svůdnických schopností, aby jí ho trpaslíci dali. Když to zjistí Ódin, který po krásné bohyni touží od pradávna, zešílí žárlivostí a zosnuje pomstu. Loki, který se vždy touží Ódinovy zavděčit, se nechá zlákat příležitostí, i když ví, že riskuje nejen svoji čest, ale i úctu bohů, náklonnost své ženy, a dokonce i svůj holý život.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Loki"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM