EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Květiny – omalovánky

Atila Vörös


Květinová fantazie s tužkou v ruce
Květiny – svět velké elegance a krásy. Připrav si různobarevné pastelky či fixy, dej průchod fantazii a vdechni obrázkům život. Květiny naší přírody, ale i ty ze světa fantazie čekají, aby s tvou pomocí zazářily! Více než 90 ilustrací, které si díky perforovaným stránkám snadno vytrhneš, můžeš si je vystavit nebo někomu darovat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 8594050436404
Datum vydání 07.09.2023
Věk od 7
Formát 240x214 mm
Nakladatelství EDIKA
Edice Omalovánky
Hmotnost 0,383
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená

Květiny – svět velké elegance, krásy a vůně.

Obrázky inspirované přírodou i fantazií. Do květinového hávu se zde zapletou i zvířata nebo třeba víly. Je to svět, kde neplatí žádná pravidla.

Připravte si různobarevné pastelky či fixy, dejte průchod fantazii a vdechněte obrázkům život. Květiny naší přírody, ale i ty ze světa fantazie čekají, aby s vaší pomocí zazářily! Více než 90 ilustrací, z nichž si vyberete podle vlastní nálady. Díky perforovaným stránkám si nejhezčí obrázky snadno vytrhnete, můžete si je vystavit nebo někomu darovat.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Atila Vörös

Atila Vörös

Výtvarník ve filmových ateliérech Koliba (Perinbaba Juraje Jakubiska), po sametové revoluci absolvent Akademie výtvarných umění v Praze, obor klasická malba. Do roku 2002 vedl Galerii Jídelna, kterou založil v českolipském muzeu, pak se rozhodl pro práci ve vlastním ateliéru. Samostatná malířská a sochařská tvorba, restaurování, grafické projekty a návrhy interiérů doplnila v posledních letech práce na knižních ilustracích, a to nejrůznějších stylů a žánrů pro děti i dospělé. Jeho fantazie a cit pro dějový obsah tak dává knihám nejméně o jeden zajímavý život navíc. Autor je původem z Maďarska, nyní žije v české Lípě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM