EN

Říše draků - omalovánky

Atila Vörös


Svět majestátních draků čeká...
Majestátní draci. Hroziví, hrdí a mocní. V knize však můžeme spatřit i malá dráčata. Stačí si jen vybrat. Skrze barvy a vaši fantazii jim vdechněte život. Díky perforovaným stránkám si nejhezčí obrázky snadněji vytrhnete, můžete si je vystavit nebo darovat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 8594050437548
Datum vydání 29.02.2024
Věk od 7
Formát 240x214 mm
Nakladatelství EDIKA
Edice Omalovánky
Hmotnost 0,375
Typ Kniha - omalovánky
Vazba brožovaná lepená

Majestátní, silní a odvážní draci, bytosti dávných časů, legend a bájí. Stejně jako se o nich vypráví stovky rozmanitých příběhů, tak i jejich podoba se liší. Jsou hroziví, hrdí a mocní, ale můžeme spatřit i draky legrační, malé a přítulné. Chrlí oheň, jsou postrachem měst a hradů či chrání své lidské přátele. Stačí si jen vybrat. Skrze barvy a vaši fantazii jim vdechněte život. Připravte si různobarevné pastelky a říše draků ožije. Díky perforovaným stránkám si nejhezčí obrázky snadněji vytrhnete, můžete si je vystavit nebo darovat.

Další tituly z řady "Omalovánky – fantasy"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Atila Vörös

Atila Vörös

Výtvarník ve filmových ateliérech Koliba (Perinbaba Juraje Jakubiska), po sametové revoluci absolvent Akademie výtvarných umění v Praze, obor klasická malba. Do roku 2002 vedl Galerii Jídelna, kterou založil v českolipském muzeu, pak se rozhodl pro práci ve vlastním ateliéru. Samostatná malířská a sochařská tvorba, restaurování, grafické projekty a návrhy interiérů doplnila v posledních letech práce na knižních ilustracích, a to nejrůznějších stylů a žánrů pro děti i dospělé. Jeho fantazie a cit pro dějový obsah tak dává knihám nejméně o jeden zajímavý život navíc. Autor je původem z Maďarska, nyní žije v české Lípě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM