EN

Ako spolu rastliny hovoria (slovensky)

Helena Haraštová


Vďaka tejto knihe sa už v rastlinnej ríši nikdy nestratíš!
Napadlo ti niekedy, že rastliny, ktoré nás obklopujú v lese, v parku, na ulici a tak nádherne nám vedia ozdobiť byt, sú poriadne zhovorčivé? S našou knižkou sa dozvieš, že aj keď rastliny nehovoria ľudskou rečou, vedia sa navzájom porozprávať o tom, čo zažili, vystríhať sa, chlácholiť sa, a dokonca si v prípade núdze aj pomáhajú. Otváracie okienka na každej dvojstrane ti pomôžu uvedomiť si, ako sa spolu rastliny rozprávajú bez slov.

Detailní informace

Ilustrátor Dao Linh
Jazyk slovenština
Původní název Jak spolu rostliny mluví
Původní jazyk čeština
Počet stran 14
EAN 9788000068800
Datum vydání 09.06.2023
Věk od 4
Formát 190x190 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,261
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Napadlo ti niekedy, že rastliny, ktoré nás obklopujú v lese, v parku, na ulici, a tak nádherne nám vedia ozdobiť byt, sú poriadne zhovorčivé? S našou knižkou sa dozvieš, že aj keď rastliny nehovoria ľudskou rečou, vedia sa navzájom porozprávať o tom, čo zažili, vystríhať sa, chlácholiť sa, a dokonca si v prípade núdze aj pomáhajú. Otváracie okienka na každej dvojstrane ti pomôžu uvedomiť si, ako sa spolu rastliny rozprávajú bez slov. Vďaka tejto knihe sa už v rastlinnej ríši nikdy nestratíš!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Helena Haraštová

Helena Haraštová

Jako první z rodiny se narodila v Brně. Po gymnáziu vystudovala divadelní dramaturgii a anglistiku. Několik let se věnovala překládání a dramaturgické činnosti, poté se stala redaktorkou v nakladatelství B4U Publishing a tam se zamilovala do literární tvorby pro děti. Aktuální přehled o dění v této dynamické oblasti si udržuje také díky dceři Kateřině a synu Josefovi. Ráda cestuje a objevuje nová místa.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM