EN

Taky mám svoji pokojovku

Magda Garguláková, Lenka Chytilová


Pěstování pokojovek pro malé i velké! Nauč se, jak na to!
Jak vybrat tu správnou rostlinu do pokojíčku? Co obnáší péče o ni? A proč je vlastně dobré si ji pořídit? Tato hravá příručka, plná krásných a názorných ilustrací, tě provede fascinujícím světem pokojových rostlin a vnese do tvého života trochu zeleně!

Detailní informace

Ilustrátor Hannah Abbo
Jazyk čeština
Počet stran 56
EAN 9788000069449
Datum vydání 13.03.2023
Věk od 6
Formát 195x255 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,463
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Cítíme se díky nim jako v přírodě, jejich přítomnost uklidňuje a péče o ně může být celoživotní koníček – řeč je o pokojových rostlinách! S touto knížkou po ruce se snadno zorientuješ v tom, co pokojovky potřebují k tomu, aby se jim u nás doma dařilo, naučíš se rozeznávat základní druhy a pečovat o ně a vysvětlíme ti i některé základní postupy, díky kterým pak hravě zvládneš přesazování nebo množení svých rostlin. A co když přijdou nějaké problémy? I na to dává tato hravá encyklopedie návod! Otevři ji a udělej svoje první krůčky do světa pokojovek!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Magda Garguláková

Magda Garguláková

Vystudovala jsem dějiny umění na Filosofické fakultě Masarykovy univerzity v Brně. V roce 2011 jsme s přáteli založili brněnskou galerii OFF/FORMAT, která vystavuje a podporuje současné progresivní umění, především tvorbu mladých umělců. Zde se věnuji kurátorské činnosti a zajišťuji mnohé únavné, nicméně nezbytné a cenné provozní, organizační a propagační aktivity. Po nějaký čas jsem pracovala v marketingu, ale již dávno jsem se zamilovala do knih. Ty, i přes ustavičné brblání rodiny, rychle zaplňují náš obytný prostor a činí ho tak těsnějším, o to však útulnějším a podněty nabitým místem. Pod hlavičkou galerie jsem redaktorsky připravila a vydala několik uměleckých publikací, počínaje katalogy nadějných umělců přes odborné publikace po beletrii s autorskými ilustracemi a knihy pro děti popularizující dějiny umění. Od roku 2019 zhodnocuji tyto zkušenosti v B4U Publishing jako redaktorka literatury pro nejmenší, jejíž kvalitu ověřuji i na svých dvou dcerkách – předškolačce a malé školačce. 
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM