EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Hraniční vody

William Kent Krueger


Druhý díl kultovní série s detektivem Corkem O´Connorem
Kdesi v divočině na kanadsko-amerických hranicích zmizela mladá zpěvačka jménem Shiloh. Její otec se vydává do Minnesoty, kde najme bývalého šerifa Corka O´Connora, aby mu pomohl dceru najít. Cork se přidává k pátrací skupině, kterou tvoří indián z místní rezervace, jeho desetiletý syn a dva agenti FBI. Ženě jsou na stopě i další muži, ti ji však mají za úkol nejen najít, ale také zabít. Corkova expedice ztrácí v třeskuté zimě kontakt s civilizací a kromě nelítostných poryvů větru ji pronásleduje – smrt.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 2
Jazyk čeština
Původní název Boundary Waters
Původní jazyk angličtina
Překladatel Zdeněk Polívka
Počet stran 360
EAN 9788076019447
Datum vydání 06.05.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Hmotnost 0,342
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Hraniční vody jsou součástí pásu divočiny, který se rozkládá na více než osmi tisících kilometrech čtverečních při americko-kanadských hranicích. Na tomto území lesů, divokých peřejí, mokřin a neprobádaných ostrovů probíhá pátrání po mladé zpěvačce, která se tu za nevyjasněných okolností ztratila i se svým indiánským průvodcem. Síť vztahů a vazeb, do kterých je dívka zapletena, je stejně nepřehledná a nebezpečná jako divočina, jež ji obklopuje. Podaří se Corkovi O´Connorovi tuto síť rozplést a dívku vypátrat?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Cork O´Connor"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
William Kent Krueger

William Kent Krueger

William Kent Krueger (* 1950) je americký spisovatel, který se proslavil především osmnáctidílnou sérií románů s hlavní postavou detektiva Corka O’Connora. Po studiích se léta živil jako stavební dělník a psal pouze příležitostné povídky a črty. Svůj první román Železné jezero dokončil ve čtyřiceti letech a dostal za něj literární cenu Barry Award, kterou následně obdržel ještě dvakrát společně s dalšími cenami a nominacemi. Krueger žije s manželkou a dvěma dětmi v St. Paul ve státě Minnesota.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM