EN

Divukrásné příběhy Slečny Duhy

Zuzana Šestáková


Pohádkové dobrodružství duhové dívenky, ve kterém jsou laskavost, přátelství a spojení s přírodou tím největším bohatstvím.
Příběh Slečny Duhy zavede dětské čtenáře mezi Tvorečky, jejichž vesnici najdeme na samém okraji Střapaté louky. Tvorečků zde žije jedenáct a každý z nich je něčím jedinečný. Jedno však mají přece jen společné – dobré a laskavé srdce, díky kterému se zatoulaná duhová dívenka může cítit v jejich společnosti jako doma. Postupně poznává své nové přátele, se kterými se vydává na dobrodružnou cestu. Nechte se vtáhnout do milého příběhu zalitého letním sluncem, deštěm i stříbrným měsíčním svitem.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr pohádka
Jazyk čeština
Počet stran 96
EAN 9788076911864
Datum vydání 20.11.2023
Věk od 5
Formát 160x230 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,362
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Příběh Slečny Duhy zavede dětské čtenáře mezi Tvorečky, jejichž vesnici najdeme na samém okraji Střapaté louky. Tvorečků zde žije jedenáct a každý z nich je něčím jedinečný. Jedno však mají přece jen společné – dobré a laskavé srdce, díky kterému se zatoulaná duhová dívenka může cítit v jejich společnosti jako doma. Postupně poznává své nové přátele, se kterými se vydává na dobrodružnou cestu do doposud neprozkoumaných Buclatých skal. Nechte se vtáhnout do milého příběhu zalitého letním sluncem, deštěm i stříbrným měsíčním svitem, kde přátelství a láska k přírodě jsou tím největším bohatstvím.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM