EN

💥Pouze dnes!💥 Zadejte kód VIKEND100 a získáte slevu 100 Kč při nákupu nad 500 Kč💥

Notting Hill pod sněhem

Jules Wake


Najde pravou lásku dřív, než roztaje sníh? Zimní romance od autorky, kterou znáte jako Julii Caplinovou.
Violu v londýnském metru zaujme muž, který musí být tím pravým. Mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Ale Nate není zrovna ideálním adeptem. Kromě dcerky má také manželku, která dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 6
Jazyk čeština
Původní název Notting Hill in the Snow
Původní jazyk angličtina
Řada S láskou
Překladatel Světlana Pavlíková
Počet stran 368
EAN 9788026725404
Datum vydání 05.10.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 0,372
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená s chlopněmi

Královna romantických příběhů Jules Wake, která je známá také pod pseudonymem Julie Caplinová, přichází s příběhem ze zasněženého Londýna plným vánoční atmosféry a lásky, k níž někdy nevede jednoduchá cesta. Ten nejlepší dárek se totiž nemusí nacházet pod stromečkem.

Violu v londýnském metru zaujme muž, který by pro ni mohl být tím pravým. Mají totiž spolupracovat na stejném školním vánočním představení, což nemůže být náhoda. Hráčka na violu touží po svátcích plných lásky. Ale Nateův soukromý život je poněkud komplikovaný. Kromě dcerky má také manželku, která dala přednost kariéře v zahraničí, ale kdykoliv se může vrátit domů. Vysnila si Viola příliš nereálný dárek? Vánoce jsou přece časem splněných přání… i těch nejodvážnějších.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "S láskou"

Hodnocení čtenářů

Iva Šindelková
Autorka Jules Wake vydává knihy taktéž pod jménem Julie Caplinová. Tento romantický vánoční příběh se odehrává v zimním Londýně kolem violistky Metropolitní opery Violy Smithové. Ta jednou náhodou po cestě vlakem do práce narazí na sympatického pána, aby se následně na to dozvěděla, že převezme odpovědnost vypomáhat s vánoční besídkou na místní škole, kde shodou náhod chodí dcerka právě onoho muže, Nate Williamse, který jí do života vletěl jako blesk s čistého nebe. Že si ji jeho dcerka Grace neskutečně získá, a že bude mít ochranné tendence nejenom vůči ní, neplánovala už vůbec. Samozřejmě, je to Viola, hodná, poslušná, empatická osoba, která nikdy neřekne ne a všem se chce zavděčit, všem chce pomoci a už v žádném případě by neudělala něco, co by Grace mohlo ublížit. Ale řekněte Bohu svůj záměr a on se vám vysměje. Každopádně nejenom Viola prožije turbulentní konec roku. A čtenář si musí počkat až do konce, jestli to skončí jedním nebo dokonce více zlomenými srdci. Je to mé první seznámení s autorkou a určitě budu mít chuť pokračovat v další její tvorbě. Píše poutavě, čtivě, dává si záležet, aby čtenáři popisovala místa, chutě, vůně, pocity. Alespoň v této knize to bylo pro mě na hraně, kdy už je popisných pasáží přespříliš, anebo kdy jsou už popisné pasáže až příliš dlouhé, ale vynahrazuje to pěkná stavba příběhu, postav, zápletky a toho, jak se s klacky, které jim život hází pod nohy, hlavní postavy popasují. Dále jsem ocenila i to, že se autorka nesnaží o prvoplánový příběh. Nebojí se totiž dotýkat se celkem vážných situací a velice reálných zapeklitostí života a přesto nezapomíná dát čtenáři naději. Pěkné čtení nejen pro dlouhé zimní večery.
Naděžda Bajtek Zasadilová
Úžasná vánoční romantika, kterou prostě v tento vánoční čas číst chcete/musíte. Zachumlat se do deky, uvařit si čaj nebo kafe a jen číst a číst, tohle miluji. Julie Caplin to prostě umí. I když se nejedná o příběh ze série „romantické útěky“, které já považuji za nejlepší odpočinkové knihy v tomto žánru. Tak i tady máme vlastně takový útěk do jedné čtvrti Notting Hillu. Nepoznáváme zde kulturu, jídlo a samotné město, ale jsou zde dva mladí lidé, kteří se náhodně potkají, nemají vůbec nic společného, a přesto se mezi nimi začne tvořit nový příběh. Hlavní postavy jsou opravdu skvělé, celý děj je moc hezky vystavěn, takže máte pocit, že musíte neustále číst, tohle nejde jen tak lehce odložit. Moc se mi líbilo prostředí, zasněžené Vánoce mají prostě své kouzlo. A celá ta chemie mezi Natem a Violou – jooo to já můžu. A co oceňuji nejvíc je, jak celý příběh krásně okořenila malá Grace - dcera Natea – milá úžasná holčička, která touží po lásce rodičů a teple domova. Víte jak všechno nakonec dopadne, ale přesto si o tom chcete přečíst. Chcete vědět, že všichni budou spokojeni a v pořádku. Kamarádka mi říkala, když jsme tuhle knihu probíraly, že Julie Caplin napsala, takové „pokračování“, kde má svůj příběh maskérka Tilly – nejlepší kamarádka Violy. Tuhle si určitě pořídím a co nejdříve si ji přečtu, dokud mám Notting Hill pod sněhem ještě v paměti. Moc jsem si knihu užila a určitě doporučuji.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jules Wake

Jules Wake

Než se rodačka z Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své spisovatelské dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě. Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od svých deseti let. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její druhý román Pozdrav z Itálie se stal bestsellerem. Kniha je obsahově volně propojená s dalšími příběhy S láskou z Paříže a S láskou z Říma. Vánoční atmosféru autorka zachycuje v románech S láskou z Londýna a Notting Hill pod sněhem. Příběhy Jules Wake se odehrávají v kulisách atraktivních destinací stejně jako oblíbená série Romantické útěky (Cukrárna v Paříži, Hrad ve Skotsku), kterou autorka napsala pod jménem Julie Caplinová.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM