EN

Jak to vidí Wilda

Eliška Wright


Příběh chlapce, který se kvůli komunikačním obtížím musí potýkat s nepochopením okolí a svou frustraci přetváří na fantastická dobrodružství.
Wilda společně se svým medvídkem Ouškem přibližuje čtenáři běžný den ve svém každodenním životě. Často se však oba kamarádi setkávají s neporozuměním a různými nástrahami okolního světa, které Wildu kvůli jeho vývojové dysfázii provázejí. Náročné situace se mění v pohádkové příhody, které chlapci usnadňují vyrovnat se s jeho břemenem. Příběh poodkrývá tajemství dětské mysli a snaží se, aby si k dětem s poruchou řeči našlo správnou cestu porozumění a přijetí nejen jejich nejbližší okolí.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 48
EAN 9788076912366
Datum vydání 01.04.2024
Věk od 4
Formát 243x170 mm
Nakladatelství Pointa
Hmotnost 0,299
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Wilda společně se svým medvídkem jménem Ouško přibližuje čtenáři běžný den ve svém každodenním životě. Často se však oba kamarádi setkávají s neporozuměním a různými nástrahami okolního světa, které Wildu kvůli jeho vývojové dysfázii provázejí. Náročné situace se mění v pohádkové příhody, které chlapci usnadňují vyrovnat se s jeho břemenem. Příběh Wildy a Ouška poodkrývá tajemství dětské mysli a snaží se, aby si k dětem s poruchou řeči našlo správnou cestu porozumění a láskyplného přijetí nejen jejich nejbližší okolí.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM