EN

Amy's World

Život na sítích


Vydej se za svými sny a nevzdávej to, ani když máš před sebou těžkou cestu. Každý krok tě posouvá vpřed.
Ahoj, jmenuji se Amy a už od dvanácti sdílím svůj každodenní život na sociálních sítích prostřednictvím kanálu Amy's World. V této knize se s vámi otevřeně dělím o své osobní zážitky, od dětství a nezapomenutelných prázdnin na venkově přes první lásky až po současnost. Najdete tu moje zkušenosti se sociálními sítěmi, online světem a spolupracemi. Poradím vám, jak se v dnešní době prosadit, a mnoho dalšího. Jste připraveni vydat se na tuto cestu se mnou?
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr non-fiction
Jazyk čeština
Počet stran 208
EAN 9788026619673
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 13
Formát 145x205 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,483
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Ahoj, jmenuji se Amy a už od dvanácti sdílím svůj každodenní život na sociálních sítích prostřednictvím kanálu Amy’s World. Ukazuji vám svět svýma očima a sdílím své sny, za nimiž už nějaký čas kráčím.

Tato kniha není jen dalším pohledem na život influencera. Otevřeně se zde dělím o své osobní zážitky, od dětství a nezapomenutelných prázdnin na venkově přes první lásky až po současnost. Najdete tu moje zkušenosti se sociálními sítěmi, online světem a spolupracemi. Poradím vám, jak se v dnešní době prosadit, a mnoho dalšího. Společně nahlédneme na sociální sítě z druhé strany a osvětlím vám věci, se kterými se tam běžně setkáváte. Jste připraveni vydat se na tuto cestu se mnou?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM