EN

Bestie v uniformě

Detektivní novela

Lukáš Křišťan


Největší masová vražda první republiky. True crime dektektivka, jaká tu ještě nebyla!
V noci z 9. na 10. dubna 1926 se neznámý pachatel vloupal do statku Doyscherhof, kde začal bez milosti bít sekyrou spící rodinu. Nejdříve dospělé… potom děti. Vrah si však nevšiml, že pod tělem otce bylo ještě jedno dítě, které se později stalo hlavním svědkem. V této originální detektivce založené na skutečném prvorepublikovém případu budete hlavním vyšetřujícím vy. Postupně se před vámi složí mozaika mrazivého příběhu a nakonec se stanete svědky procesu, který tehdy neměl obdoby.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Filip Minařík
Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788026451174
Datum vydání 19.02.2024
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,347
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

NEJVěTŠÍ MASOVÁ VRAŽDA PRVNÍ REPUBLiKY. TRUE CRiME DEKTEKTiVKA,

JAKÁ TU JEŠTě NEBYLA!

V noci z 9. na 10. dubna 1926 se neznámý pachatel vloupal do statku Doyscherhof, kde začal bez milosti bít sekyrou spící rodinu. Nejdříve dospělé… potom děti. Vrah si však nevšiml, že pod tělem otce bylo ještě jedno dítě, které se později stalo hlavním svědkem. V této originální detektivce založené na skutečném prvorepublikovém případu budete hlavním vyšetřujícím vy. Postupně se před vámi složí mozaika mrazivého příběhu a nakonec se stanete svědky procesu, který tehdy neměl obdoby.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Lukáš Křišťan

Lukáš Křišťan

Herec, dabér, autor rozhlasových her a literárních textů. Hrdý rodák z Mariánských Lázní, z regionu, do něhož se rád vrací. Po vystudování mariánskolázeňské Střední hotelové školy a absolvování povinné vojenské služby se přestěhoval do Prahy, kde žije dosud. V Praze absolvoval Vyšší odbornou školu hereckou, a to pod vedením např. Vlasty Žehrové, Otakara Koska, Jiřího Fréhara a Karla Weinlicha. Po studiích spolupracuje s divadly (Národní divadlo, Pidivadlo, Divadlo Neklid, Divadlo Apropo aj.), účinkuje ve filmech a seriálech, pracuje pro rozhlas a dabing a namlouvá audioknihy. Jeho práce na dramatizaci knihy Jedlová samota byla odměněna cenou posluchačů v soutěži „Audiokniha roku 2018“. Je velkým milovníkem psů – a byla to jeho milovaná fenka Nella, kdo při výletě do okolí Lázní Kynžvart narazil na pozůstatky statku Doyscherhof, místa tragédie, o níž vypráví autorova debutová kniha Bestie v uniformě.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM