![Legenda o Vyšehradu](/Content/images/img-placeholder-big.jpg)
Legenda o Vyšehradu
Za knížete Křesomysla rostly v Čechách jako houby po dešti doly na zlato a stříbro. Lidé omámeni mam...
Legendárny adventný kalendár vychádza teraz aj v slovenskom jazyku.
Advent je doba předvánoční, celých dlouhých 24 dní musíme netrpělivě čekat na Štědrý den, kdy všichni oslavujeme narození malého Ježíška. Abyste se Vánoc co nejdříve dočkali, otevřete si podle čísel postupně každý den jednu malinkatou knížečku. V ní najdete vánoční povídání o malé Aničce a Jankovi, básničku nebo koledu připravenou jenom pro vás na každý adventní den.
A poradíme vám: po přečtení knížečku neodkládejte, ale vraťte ji zpátky na místo. O Vánocích si je pak můžete přeříkat a přezpívat všechny znovu – v posledním leporelu máte i noty k nejznámějším koledám.
Když budete mít chuť, vysypte všechny knížečky a vracejte je zpátky na správná místa, až složíte celou skládanku.
Kalendář z leporel se nevyhazuje jako ten čokoládový, celý rok může spát někde v krabici spolu s betlémem, a až přijde nový advent, pohrajete si s ním znovu.
Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé
Přihlásit