EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Sloužil jsem v Gaze

Historky z izraelské armády

David Shorf


Neuvěřitelné zážitky ze služby v Izraelských obranných silách
O situaci v pásmu Gazy vám (často nevyžádaně) dovedou vyprávět zástupy lidí. Může ale někdo z nich říct, že tam byl? David Shorf ano. Kouč, marketér, hudebník a bývalý novinář si touto nezapomenutelnou zkušeností prošel. A přestože si někdy připadal jako Švejk v Jiříkově vidění, jeho historky jsou autentickým svědectvím o jednom z nejvýbušnějších regionů světa. Poznejte s ním izraelskou armádu z unikátního úhlu pohledu! Knihu doplňuje rozhovor s Petrosem Michopulosem z podcastu Kecy a Politika.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr non-fiction
Jazyk čeština
Počet stran 240
EAN 9788026452485
Datum vydání 23.05.2024
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,45
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

O situaci v pásmu Gazy vám (často nevyžádaně) dovedou vyprávět zástupy lidí. Může ale někdo z nich říct, že tam byl? David Shorf ano. Kouč, marketér, hudebník a bývalý novinář strávil v řadách proslulé izraelské armády tři roky. A přestože si tam někdy připadal jako Švejk v Jiříkově vidění, jeho historky jsou autentickým svědectvím o jednom z nejvýbušnějších regionů světa. Poznejte s ním izraelskou armádu z unikátního úhlu pohledu! Knihu doplňuje rozhovor s Petrosem Michopulosem z podcastu Kecy a Politika.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
David Shorf

David Shorf

Sloužil v izraelské armádě, byl zástupcem šéfredaktora Lidových novin, hrál v Raketě Bořka Slezáčka, vlastní reklamní agenturu a je vztahový kouč. Co si z toho všeho vybrat? Sám o sobě říká, že nejsilnějším zážitkem, který zatím nic nepřebilo, byla právě doba strávená v IDF (Israeli Defence Forces). Právě tam si totiž vyzkoušel, jak to má sám se sebou. „Nikdy nemůžete předem vědět, jak se zachováte v extrémních situacích. Říkáte si třeba, že když by se někdo topil pod ledem, že byste byl srab a bál se mu pomoct. Pak ta situace přijde a vy tam skočíte. Anebo neskočíte. Nikdy nevíte předem, kdo jste,“ říká Shorf. Jelikož se vždy zajímal o vztahy, ať již v dynamice skupiny anebo mezi páry, není nakonec takové překvapení, že práce, která ho nyní naplňuje se týká právě koučování. Na rozdíl od reklamy v ní totiž vidí smysl. Je ženatý s terapeutkou Kristýnou a má dvě děti z předchozího manželství.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM