EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Jude Bellingham: nový vůdce

Tom Oldfield, Matt Oldfield


Anglický supertalent září i v dresu Realu Madrid
Jude Bellingham svou kariéru zahájil v Birminghamu City, kde se zapsal do historie jako nejmladší hráč, který nastoupil za A-tým. Jeho přirozený talent zaujal skauty Borussie Dortmund. Do německého týmu přišel v roce 2020 a hned ve svém prvním soutěžním zápase se stal nejmladším střelcem klubu v historii. Zjistěte, jak skloubil školu a rozvíjející se fotbalovou kariéru, aby zdokonalil své schopnosti.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Bellingham
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petr K. Tychtl
Počet stran 184
EAN 9788076835177
Datum vydání 02.05.2024
Věk od 10
Formát 126x198 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,339
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Jude Bellingham svou kariéru zahájil v Birminghamu City, kde se zapsal do historie jako nejmladší hráč, který kdy nastoupil za A-tým. Jeho přirozený talent zaujal skauty Borussie Dortmund. Do německého týmu přišel v roce 2020 a hned ve svém prvním soutěžním zápase se stal nejmladším střelcem klubu v historii. Zjistěte, jak skloubil školu a rozvíjející se fotbalovou kariéru, aby zdokonalil své schopnosti. Od trénování se seniory jako teenager a absolvování dvouletého stipendia v Birminghamu City až po hraní za evropský velkoklub a reprezentaci Anglie na mistrovství světa 2022 ve věku 19 let.

Od roku 2023 hájí barvy věhlasného Realu Madrid, týmu známého tím, že v jeho řadách nastupují téměř výhradně největší hnězdy světového fotbalu. A ačkoli je Jude Bellingham ze všech nejmladší, už platí za oporu, bez níž se Bílý balet momentálně neobejde.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Malá sportovní galerie"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM