EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

David Beckham: nesmrtelná legenda

Tom Oldfield


Hvězda, která nepřestává udivovat
Od chvíle, kdy v slzách naposledy odešel ze hřiště jako profesionální fotbalista, uteklo více než deset let. David Beckham je přesto nadále globální superhvězdou a jedním z nejznámějších zástupců svého sportu. Podniká, věnuje se charitě, zastupuje dlouhou řadu značek. Zásadním však zůstává jeho sportovní příběh, vedoucí od milovaného Manchesteru United přes Real Madrid, L.A. Galaxy a AC Milán až do PSG. David Beckham je i v roce 2024 jednou z nejvíce inspirativních osobností světa.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Beckham: football hero
Původní jazyk angličtina
Překladatel Petr K. Tychtl
Počet stran 184
EAN 9788076835276
Datum vydání 09.05.2024
Věk od 12
Formát 126x198 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,344
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Od chvíle, kdy v slzách naposledy odešel ze hřiště jako profesionální fotbalista, uteklo více než deset let. David Beckham je přesto nadále globální superhvězdou a jedním z nejznámějších zástupců svého sportu. Ačkoli v roce 2018 založil americký fotbalový klub Inter Miami FC, pole jeho působnosti je mnohem širší. Podniká, věnuje se charitě, zastupuje dlouhou řadu značek. Zásadním však zůstává jeho sportovní příběh, vedoucí od milovaného Manchesteru United přes Real Madrid, L.A. Galaxy a AC Milán až do PSG. David Beckham je i v roce 2024 jednou z nejvíce inspirativních osobností světa.

Sportovní novináři a spisovatelé, bratři Tom a Matt Oldfieldovi si to všechno dobře uvědomují. Ve své knize se však věnují téměř výhradně Beckhamovu sportovnímu příběhu, přičemž důraz kladou na všechny jeho fotbalové vrcholy i pády – na klubové i reprezentační úrovni.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Malá sportovní galerie"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM