EN

Kevin De Bruyne: kmotr lišák

Jan Palička


Motor i mozek Manchesteru City baví svět
Pokud fotbalovou krásu a eleganci nevidíte na první pohled, tak ještě malou chvíli počkejte na ten druhý. Kevin De Bruyne si vás dřív nebo později získá. Nechte se polechtat jeho (ne)smyslnými přihrávkami a úžasnými góly. Poznejte jeho příběh, který se nerodil úplně lehce. Své k tomu řekne i několik Čechů. Například bývalý skaut Manchesteru City vypráví, jak těžce prosazoval De Bruyneho návrat do Anglie. A promluví také Petr Čech, který zrzavého Belgičana zažil na nepovedené štaci v Chelsea.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 168
EAN 9788076834903
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 15
Formát 126x198 mm
Nakladatelství XYZ
Hmotnost 0,318
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Pokud fotbalovou krásu a eleganci nevidíte na první pohled, tak ještě malou chvíli počkejte na ten druhý. Kevin De Bruyne si vás dřív nebo později získá neobyčejnou lehkostí, mazaností a vrozenou originalitou. Nechte se polechtat jeho (ne)smyslnými přihrákami a úžasnými góly, kterými se proslavil zdaleka nejen během posledních let v Manchesteru City.

Poznejte jeho příběh, který se nerodil úplně lehce. Poznejte značku KDB, kterou obdivuje celý fotbalový svět. Minimálně pět Čechů k tomu mělo co říct, proto jsme je do knihy přizvali. Požádali jsme bývalého skauta Manchesteru City, aby vyprávěl, jak těžce prosazoval De Bruyneho návrat do Anglie. Promluví také Petr Čech, který zrzavého Belgičana zažil na nepovedené štaci v Chelsea.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Malá sportovní galerie"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jan Palička

Jan Palička

Fotbalový romantik, sportovní novinář a občasný spisovatel. Jan Palička je pražský rodák, ovšem celý dospělý život tráví pod Brdy u Berounky. Od roku 1998 píše pro MF DNES. Coby reportér absolvoval pětkrát fotbalové mistrovství Evropy a pětkrát olympijské hry. Jeho kniha Můj příběh nekončí, který sepsal s legendárním plzeňským kapitánem Pavlem Horváthem, se stala bestsellerem roku 2012 mezi autobiografiemi. Na podzim 2017 měl premiéru coby autor komiksu 33 fotbalových nej.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM