EN

Ajťácká detektivka – Egyptská záhada

Další příběh ze světa informatiky

Barbora Voráčová, Jakub Valenta


Nauč se programovat a používat technologie s dalším napínavým případem Sofie a Bena!
Sofie není žádná IT začátečnice, ale stále se má co učit od mistra virtuálního světa Bena. Společně s jejím strýcem Valerianem tvoří detektivní kancelář a řeší případy na zakázku. Další případ je zavede do Káhiry, kde se potkají nejen s nebezpečím, ale i s Valerianovou kamarádkou z dětství – právničkou Caitlyn. To, co se naučí hlavní hrdinové, si můžeš vyzkoušet i ty díky interaktivním IT úkolům v knize! Dobrodružství plné hádanek, napětí i technologických výzev právě začíná!

Detailní informace

Ilustrátor Pavel Poncar
Jazyk čeština
Počet stran 144
EAN 9788000078625
Datum vydání 11.09.2025
Věk od 9
Formát 130x200 mm
Nakladatelství ALBATROS
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Sofie není žádná IT začátečnice, ale stále se má co učit od mistra virtuálního světa Bena. Společně s jejím strýcem Valerianem tvoří detektivní kancelář a řeší případy na zakázku. Valerian dětem ukazuje, jak vypadá poctivá detektivní práce, a ony ho na oplátku seznamují se světem informatiky. Další případ je zavede do Káhiry, kde se potkají nejen s nebezpečím, ale i s Valerianovou kamarádkou z dětství - právničkou Caitlyn. To, co se naučí hlavní hrdinové, si můžeš vyzkoušet i ty díky interaktivním IT úkolům v knize! Dobrodružství plné hádanek, napětí i technologických výzev právě začíná!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jakub Valenta

Jakub Valenta

Jakub Valenta je učitel IT, programátor a zakladatel i ředitel organizace Vzdělání budoucnosti. Snaží se, aby děti ze všech koutů republiky měly přístup ke kvalitnímu IT vzdělání a dobře se orientovaly ve světě technologií. Baví ho výuka prostřednictvím projektů a věří, že si každý může najít cestu k tomu být ajťákem nebo ajťačkou. Sbírá lego, rád sportuje a považuje za důležité překonávat sebe sama a plnit si své sny.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM