EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

C++

Výukový kurz

David Matoušek


Ovládněte C++ od základů
Hledáte ucelený zdroj informací, jak ovládnout C++? Výukový kurz vás provede jazykem C++ od úplných začátků až po pokročilé postupy a nově nabyté znalosti pak budete moct uplatnit ve vlastních projektech. Naučíte se využívat datové typy, operátory, větvit program pomocí cyklů a podmínek, řídit tok programu, využívat možností objektově orientovaného programování a postupně budovat komplexní programy.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 600
EAN 9788025149065
Datum vydání 08.03.2018
Věk od 14
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,938
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Zaujal vás programovací jazyk C++? Hledáte ucelený zdroj informací, jak jej ovládnout? Výukový kurz vás provede jazykem C++ od úplných začátků až po pokročilé postupy a nově nabyté znalosti pak budete moct uplatnit ve vlastních projektech.

Zkušený autor s bohatými zkušenostmi vás seznámí se všemi důležitými prostředky, které jazyk C++ programátorům nabízí. Naučíte se využívat datové typy, operátory, větvit program pomocí cyklů a podmínek, řídit tok programu, využívat možností objektově orientovaného programování a postupně budovat komplexní programy. Veškerý výklad probíhá na praktických příkladech, které si můžete hned sami vyzkoušet. V příloze najdete základní přehled řadicích algoritmů.

Publikace vás mimo jiné seznámí s tématy:

* Proměnné, datové typy, operátory a výrazy

* Řídicí a iterační příkazy

* Funkce, ukazatele a odkazy

* Pole a ukazatelová aritmetika

* Struktury a práce s řetězci

* Direktivy, paměťové třídy a modulární programování

* Dědičnost a zpracování výjimek

* Přetěžování operátorů

* Šablony a práce se soubory

* Parametry a návratová hodnota

O autorovi:

David Matoušek se věnuje programování v jazyce C++ již více než 20 let. Programuje aplikace pro operační systém Windows pomocí nástrojů C++ Builder, Visual C++ a Dev-C++, kromě toho se zabývá i programováním mikrokontrolérů řad Atmel, PIC a 8051. V současné době působí na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM