EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Než bude pozdě

Jenny Blackhurst


Cizí žena. A přece o tobě ví víc, než ty sama.
Karen byla odjakživa tím, za kým všichni ostatní přicházeli pro pomoc. Nejen její přátelé, ale také pacienti, protože se stala psychiatričkou. Teď je ale znepokojená. Velmi znepokojená, protože na její pacientce Jessice je něco opravdu divného. A navíc o Karen ví celou řadu věcí, které by vědět neměla. Chvíli to trvá, ale pak Karen pochopí, že musí něco udělat. Rychle. Dřív, než bude pozdě.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr thriller
Jazyk čeština
Původní název Before I Let You In
Původní jazyk angličtina
Počet stran 336
EAN 9788074984204
Datum vydání 04.03.2021
Věk od 18
Formát 130x205 mm
Nakladatelství Domino
Edice Napětí
Hmotnost 0,414
Typ Kniha
Vazba vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Karen byla odjakživa tím, ke komu si všichni ostatní přicházejí pro pomoc. Nejen její nejlepší kamarádky Bea a Eleanor, ale také pacienti, protože se stala psychiatričkou.

Teď je ale znepokojená. Velmi znepokojená. Její pacientka Jessica se v každém ohledu vymyká. Skoro to vypadá, jako by lékařskou pomoc vyhledala z docela jiných důvodů, než je obvyklé.

Ale nejvíce znepokojující je to, že o Karen ví celou řadu věcí, které by jako pacientka vědět neměla. Zná podrobnosti jejího osobního života, má informace o Kareniných přátelích...

A právě tehdy Karen poprvé napadne, že by měla něco udělat. Dřív, než bude pozdě.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jenny Blackhurst

Jenny Blackhurst

Jenny Blackhurst vyrostla ve Shropshiru, kde také dodnes žije s manželem a dětmi. Během dětství a dospívání strávila hodiny čtením kriminálních románů a nekonečnými diskuzemi nad nimi. Snila o tom, že se stane spisovatelkou, a bylo tedy jedině přirozené, že jednou sama nějaký krimiromán také napíše. Dodnes je vášnivou čtenářkou a nejčastěji ji najdete právě s hlavou zanořenou mezi stránky.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM