EN

Další kvítka v bytě: Ruce od hlíny

Veronika Ježková, Nikol Francová


Kvítek není nikdy dost! Průvodce s nádhernými fotkami pro všechny domácí pěstitele.
Přemýšlíte, jak do svého domova vnést ještě více zeleně? Veronika a Nikol, autorky populárního blogu Kvítka v bytě, se vracejí s dalšími skvělými nápady a postupy, jak svých pár rostlinek nechat přerůst do domácí džungle. Pojďte zjistit, jak se starat o další druhy rostlin, jak je doma množit a jak jim pomoct, když vypadají smutně! S praktickými tipy se tentokrát rozrostete až na balkón a posunete svou zelenou vášeň zas o krůček dál.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 200
EAN 9788026434948
Datum vydání 08.03.2021
Věk od 15
Formát 200x250 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,849
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Můžeme vám poradit, jak v novém bytě pěstovat světlomilnou rostlinu, a přesvědčivě vám namlouvat, že doma můžete mít kvítka bez péče. Žádný takový!

Kvítko je živý organismus a v květináči je plně odkázáno pouze na nás. Pokud už teď tušíte, že se vám o ně nebude chtít pečovat, raději si žádné nepořizujte. Pokud jste rozhodnutí, že o ně starat budete, jen ještě nevíte jak, v této knize vás to naučíme.

Video

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Veronika Ježková

Veronika Ježková

Vystudovala mezinárodní vztahy, kterým se ale nikdy aktivně nevěnovala. Nudnou kancelářskou práci pár let po studiích vyměnila za kreativní praxi v oboru pěstování pokojových rostlin. Veronika je spoluzakladatelkou značek Kvítek v bytě a KERA ateliér. Se svou sestřenicí Nikol založily v Brně květinový a keramický ateliér a splnily si tak sen, o kterém si nikdy ani nesnily. Společně napsaly knížky Kvítka v bytě (2019) a Další Kvítka v bytě: ruce od hlíny (2021). Jejich knížky jsou praktické, ale především vtipné. Kde je nuda, ani tchýniny jazyky nerostou!
Zobrazit profil autora

Nikol Francová

Nikol Francová

Nikol je vystudovanou uměleckou keramičkou. Byť se po škole od svého řemesla vzdálila, o několik let později se svou sestřenicí Veronikou založily v Brně květinový a keramický ateliér. Nikol je spoluzakladatelkou značek Kvítek v bytě a KERA ateliér, které působí v brněnském ateliéru. Ten si vybavily pro pěstování pokojových rostlin, ale i jako plnohodnotnou keramickou dílnu. V ateliéru vede kurzy keramiky. S Veronikou napsaly knížky Kvítka v bytě (2019) a Další Kvítka v bytě: ruce od hlíny (2021). Jejich knihy jsou velmi praktické a snaží se člověka pobavit, nikoliv unudit.
Zobrazit profil autora

Recenze

Knihobot.cz - Další dávka inspirace

... „Kvítka v bytě mě nadchla. Další kvítka v bytě je kniha, která je opět plná nádherných fotografií a inspirace v mnoha směrech. Co se týče péče o rostliny, té tu moc nečekejte. Ale pro pokročilejší milovníky pokojových rostlin (kteří si již prošli prvotními útrapami třeba s prvním dílem Kvítka v bytě a chtějí si necht zarůst celý dům/byt) je kniha příjemným pokračováním, které se vyplatí doma m...
NAPIŠTE NÁM