EN

Margit Slimáková: Osobní receptář pro zdraví a pohodu

Margit Slimáková


Rovnováhu máte na dosah. Pokračování bestselleru Velmi osobní kniha o zdraví.
Chcete být ve skvělé formě, cítit se dobře a udržet si doma pohodu? Dosáhnout toho není žádná věda. Stačí mít chuť a informace nezatížené zájmy výrobců a prodejců. Přináším vám je ve své druhé knize, která je opět velmi osobní. A co všechno se v ní dozvíte? Třeba kdy a co jíst, jak předcházet nemocem nebo jak odolávat diktátu módy a zůstat sám sebou. Za každým doporučením je moje vlastní zkušenost. Využijte ji pro své zdraví, pohodu a spokojenost!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Ilustrátor Ema Pavlovská
Jazyk čeština
Počet stran 352
EAN 9788026510352
Datum vydání 18.11.2021
Věk od 14
Formát 190x250 mm
Nakladatelství BIZBOOKS
Hmotnost 0,788
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá nitmi

Margit mě baví v tom, že mi jako jedna z mála velmi srozumitelně vysvětlila, jak fungují základy zdravého stravování bez různých „zázraků“ nebo přehnaných řešení, kdy má člověk pocit, že žije snad už jen proto, aby pořád kontroloval jídlo. Jím skutečné potraviny a moc se těším, až si po cestě na koncerty budu číst její další knihu.

Ewa Farna, zpěvačka, skladatelka a producentka

O zdraví od A do Z. Nádherná komplexní publikace, která vás provede všemi zákrutami životního stylu. Kupte si tuto jednu a další nehledejte. Je v ní obsaženo vše, od výživy přes stres po pohyb i budování vztahů. Prostě knížka, kterou doporučuji každému.

Prof. PhDr. Radek Ptáček, Ph.D., profesor lékařské psychologie, klinický psycholog a psychoterapeut

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Video

Hodnocení čtenářů

Honza Pomalý
Stejně skvělá jako ta první! Doma jsme už všichni přečetli obě knihy. Spousta faktů, lidsky vysvětleno, praktická a reálná doporučení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Margit Slimáková

Margit Slimáková

Margit je specialistka na zdravotní prevenci a výživu. Věnuje se poradenství, osvětě, publikační i přednáškové činnosti a ve své práci využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Prosazuje zdravou výživu do škol a je autorkou tzv. Zdravého talíře, který nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Margit také založila a koordinuje Globopol, první český think-tank zaměřený na otázky výživy a zdravotní prevence. Ve své Velmi osobní knize o zdraví, které už se prodalo přes 50 000 výtisků, nabízí řadu doporučení a nápadů, jak o sebe v tomto hektickém světě pečovat.
Zobrazit profil autora

Recenze

kultura21.cz - Rovnováhu máte na dosah.

...Až dočtete tuto výjimečnou knihu, uleví se vám. Už nikdy vás nenapadne držet dietu. Zjistíte totiž, že žít zdravě je mnohem přirozenější, logičtější a jednodušší, než jste si mysleli....
NAPIŠTE NÁM