EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Vitamínové vztahy

Obklopte se pozitivními lidmi

Marian Rochas Estapé


Poznejte lépe sami sebe a zlepšete své vztahy ve všech směrech
Protože jsme společenské bytosti, naše štěstí závisí i na schopnosti udržovat dobré vztahy. Často si však v sobě neseme emocionální zranění, která nám brání ve zdravém spojení s ostatními lidmi. Přestaňte se stýkat s toxickými osobami, najděte si ty vitamínové! Porozumíte díky nim poutu s rodiči, dětmi, partnerem, přáteli, kolegy i své emoční historii. Známá psychiatrička vám nyní ukáže, jak do svého života tyto vitaminové lidi přitáhnout – a jak s jejich pomocí najít cenné zdroje hormonu štěstí oxytocinu.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Encuentra tu persona vitamina
Původní jazyk španělština
Překladatel Iveta Gonzálezová
Počet stran 304
EAN 9788020463005
Datum vydání 06.06.2024
Věk od 18
Formát 145x205 mm
Nakladatelství Mladá fronta
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Proč kvůli některým lidem tolik trpíme a v přítomnosti jiných naopak pookřejeme, protože v nás vytvářejí důvěru a jejich společnost je doslova osvěžující? Proč existují lidé, kteří mají tendenci navazovat komplikované a bolestivé vztahy? Je za důvěrou a láskou biochemické „něco“? Jak se nesplést při výběru partnera?

Člověk je tvor společenský, ale na tom, jaké navazuje vztahy a s jakými lidmi se vídá značně závisí i jeho psychická pohoda. Mnoho z nás si dnes nese emocionální zranění, která nám brání ve zdravém propojení s ostatními. Tato kniha vám pomůže porozumět poutu s rodiči, dětmi, partnerem, přáteli a spolupracovníky a zároveň vaší emoční historii.

Známá španělská psychiatrička Marian Rojas Estapé vám přiblíží vztahy, dětství a lásku z vědeckého, psychologického i lidského hlediska. Díky tomu ze lépe zorientujete, vyhnete se toxickým osobám a spíše si najdete svoje vitamínové lidi, kteří vás inspirují, podpoří a v důsledku tím zlepší i váš imunitní systém.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Marian Rochas Estapé

Marian Rochas Estapé

Doktorka Marian Rojas Estapé vystudovala psychiatrii na lékařské fakultě Navarské univerzity. Pracuje ve Španělském institutu pro výzkum psychiatrických onemocnění v Madridu. Ve své práci se zaměřuje především na léčbu pacientů trpících úzkostí, depresí, poruchami osobnosti, poruchami chování a na rodinné terapie. Je hostující profesorkou obchodní akademie IPADE v Mexiku. Spolupracovala na mnohých zahraničních dobrovolnických projektech. Od roku 2007 ve Španělsku i zahraničí pořádá přednášky na téma stresu a štěstí, vzdělání, vlivu obrazovek a sociálních sítí, ale i na téma deprese a somatických onemocnění. Rozvíjí projekt ilussio, který se zabývá emocemi, motivací a štěstím v obchodním prostředí.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM