EN

Obrázková logopedie – Pepa bouchá na buben

Logopedie pro nejmenší

Irena Klimková


Soubor vět s obrázky pro nácvik mluvení, porozumění a správné výslovnosti
Výslovnost se upevňuje již od nejútlejšího věku. U některých dětí se však může vývoj řeči opožďovat, probíhat odlišně, nebo je jejich řeč nesrozumitelná. Právě k nácviku, fixaci a automatizaci výslovnosti hlásek P B M J V F H CH K G či měkkých hlásek a slabik je určený tento zábavný logopedický sešit. Může posloužit jako pomůcka k prevenci vzniku nežádoucích jevů a také k podpoře aktivního rozvoje slovní zásoby dětí.

Detailní informace

Ilustrátor Antonín Šplíchal
Jazyk čeština
Počet stran 64
EAN 9788025363140
Datum vydání 27.07.2023
Věk od 2
Formát 210x297 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,232
Typ Kniha
Vazba brožovaná, šitá 2 skobkami (sešitová)

Správná výslovnost hlásek P, B, M, J, V, F, H, CH, K, G a měkčení (DĚ, TĚ, NĚ, BĚ, PĚ, VĚ, MĚ) se upevňuje již v nejútlejším věku, kdy děti začínají používat první citoslovce, slova či jednoduché věty. U někoho se však může přirozený vývoj řeči opožďovat, probíhat odlišně nebo omezeně. Řeč může být nesrozumitelná nebo naopak děti nerozumějí tomu, co říkají ostatní.

Právě k nácviku, fixaci a automatizaci výslovnosti je určen tento zábavný logopedický sešit. Rodičům může posloužit jako pomůcka k prevenci vzniku nežádoucích jevů, k cílenému odstraňování chybné výslovnosti, ale také k podpoře přirozeného jazykového rozvoje dětí, sluchového vnímání a sluchové paměti. Využít jej mohou i starší děti, které se potýkají s nedostatky v řeči.

Publikaci jistě ocení nejen rodiče, ale také pedagogové a kliničtí logopedi.

Mgr. Irena Klimková je klinická logopedka. Je autorkou publikací Trpaslík v trávě spí, Co to tady cinká, Kdo tady má tykadla.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM