EN

Knižní festival ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše

Cibulkův kalendář filmových hvězd 2024 (nástěnný)

Aleš Cibulka


Prožijte rok 2024 ve společnosti hvězd stříbrného plátna!
Cibulkův stolní kalendář pro pamětníky se stal klasikou, na jehož vydání se každoročně těší všichni fanoušci hvězd stříbrného plátna. Mnozí z nich volali také po nástěnné verzi kalendáře a my jsme se rozhodli jejich přání splnit. Rok 2024 tak můžete strávit po boku Vlasty Buriana, Oldřicha Nového, Nataši Gollové, Hany Vítové, Adiny Mandlové a mnoha dalších. Věříme, že se jejich jedinečné portréty stanou ozdobou vašeho bytu či kanceláře.

Detailní informace

Ilustrátor Martin Vavřík
Jazyk čeština
Počet stran 28
EAN 8594050436008
Datum vydání 20.07.2023
Věk od 15
Formát 297x400 mm
Nakladatelství Fragment
Hmotnost 0,363
Typ Kalendář, diář
Vazba publikace vázané spirálou

Prožijte rok 2024 ve vybrané společnosti!

Cibulkův stolní kalendář pro pamětníky se stal klasikou, na jehož vydání se každoročně těší všichni fanoušci černobílých filmů. Mnozí z nich volali také po nástěnné verzi kalendáře a my jsme se rozhodli jejich přání splnit.

Rok 2024 tak můžete strávit po boku těch nejzářivějších hvězd filmového plátna. Společnost Vám budou dělat Vlasta Burian, Oldřich Nový, Nataša Gollová, Hana Vítová, Jiřina Štěpničková, Zita Kabátová, Adina Mandlová, Antonie Nedošinská, Theodor Pištěk, Lída Baarová, Rudolf Hrušínský, Marie Glázrová a Jaroslav Marvan. Věříme, že se jejich jedinečné portréty stanou ozdobou vašeho bytu či kanceláře.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Aleš Cibulka

Aleš Cibulka

Aleš Cibulka (* 1977) je televizní a rozhlasový moderátor. V roce 2016 se stal v anketě Týtý třetím nejoblíbenějším průvodcem zábavných pořadů. Patnáct let působil v České televizi, pět let pak v TV Barrandov. Od roku 2000 moderuje na vlnách Českého rozhlasu Dvojka (talk show Tobogan). Každý rok vychází Cibulkův kalendář pro pamětníky, už čtvrtého dílu se dočkala jeho publikace Černobílé idoly, knih o Nataše Gollové se prodalo více než 180 000 kusů.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM