EN

Případy soudce Ti: Smrt ve vrbové čtvrti

Frédéric Lenormand


Hříšný život kurtizán
Vrbová čtvrť je ve staré Číně synonymem zábavních pavilonů, kam muži chodí do společnosti skvělých herců a muzikantů, ale především vybraných kurtizán. V městě Pujangu, kde sídlí podprefekt soudce Ti, vévodí těmto podnikům Zábavní pavilon Mistra Wanga. Jen jedinkrát zde však pohostí slovutného detektiva, když je šéf podniku nalezen mrtvý. Hledání vraha je komplikovanější, než by se mohlo zdát.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 26
Jazyk čeština
Původní název Meurtre a l´ombre des saules
Původní jazyk francouzština
Překladatel Vlasta Misařová
Počet stran 264
EAN 9788074076305
Datum vydání 05.02.2024
Věk od 18
Formát 120x190 mm
Nakladatelství Garamond
Hmotnost 0,226
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

U řeky lemované vrbami se nachází centrum zábavy, kam obyvatelé města Pu-jangu docházejí za kurtizánami, aby se nechali pobavit jejich vybraným uměním a někteří zde strávili noc v jejich milostném objetí. Jednoho dne se však čtvrť probudí do zděšeného chaosu, když je správce nejvyhledávanějšího ze zdejších pavilonů nalezen uškrcený nad nedojedenými nudlemi. Místní podprefekt soudce Ti se nenechá zmást snadnými závěry rozzlobeného lidu a podrobí případ pečlivému zkoumání. Do pátrání po vrahovi zapojí i své tři moudré manželky, které trápí pohled na manžela utíkajícího stále častěji do této čtvrti necudné zábavy a lehkých děvčat. Najde na dlouhatánském seznamu podezřelých skutečného vraha?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Případy soudce Ti"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Frédéric Lenormand

Frédéric Lenormand

Francouzský autor historických románů a detektivek Frédéric Lenormand vystudoval hned několik světových jazyků (angličtinu, italštinu a ruštinu) a již v mládí se začal živit psaním. Získal nemálo ocenění a tvůrčích stipendií. Garamond vydává jeho úspěšnou řadu o čínském detektivovi soudci Ti z osmého století po Kristu, v níž navázal na knížky nizozemského orientalisty Roberta van Gulika.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM