EN

PRÁVĚ TEĎ VELETRŽNÍ TÝDEN! SLEVA 22 % + DOPRAVA ZDARMA NA VŠE

Doupě vlkodlaka

Peter Tremayne


Detektivní příběh ze středověkého Irska
V odlehlých horách Cuala je objeveno mrtvé tělo s proříznutým hrdlem. Opat nedalekého kláštera v zavražděném pozná brehona Brocca, který provázel na tajné cestě do kláštera princeznu Gelgéis. Ta však do kláštera nedorazila a je už několik dní nezvěstná. Jakmile se tato zpráva donese jejímu snoubenci mumanskému králi Colgúovi, jeho sestra Fidelma vyráží ve společnosti věrných průvodců Eadulfa a Endy do znepřáteleného království Laigin, aby princeznu našla.

Detailní informace

Žánr detektivka
Jazyk čeština
Původní název The Shapeshifter's Lair
Původní jazyk angličtina
Počet stran 336
EAN 9788076019287
Datum vydání 22.04.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství Vyšehrad
Hmotnost 0,323
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Po první vraždě brzy následuje další. K trojici cestovatelů ze všech stran doléhá varování před ďábelskými vlkodlaky a horskými přízraky. Kdo asi krade drahé kovy z laiginských dolů? A skutečně je něco na zvěstech o hrozící válce mezi Mumanem a Laiginem? Fidelma se při pátrání po odpovědích musí mít neustále na pozoru, protože nebezpečí a smrt číhá na každém kroku.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Peter Tremayne

Peter Tremayne

Peter Tremayne, vlastním jménem Peter Berresford Ellis (* 1943 v anglickém Coventry ve Warwickshire). Vzhledem ke svým irským, skotským, velšským a bretonským předkům se zaměřil na studium Keltů a keltské kultury. Své akademické vzdělání využil v populárněvědných pracích, stejně jako v beletrii. Dosud vydal 77 knih, 60 povídek a kromě toho publikoval četné přednášky a uveřejnil nepočítaně novinových článků. Pod pseudonymem Peter Tremayne vydal 37 knih, z nichž právě detektivní příběhy o sestře Fidelmě mu vynesly velkou popularitu. Jeho díla vycházejí ve více než dvaceti jazycích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM