EN

Džungloidní zahrady od Nezkrotné zahradnice

Radka Votavová


Anglickým trávníkům už odzvonilo. Jak na rozkvetlou a soběstačnou zahradu?
Radka Votavová alias Nezkrotná zahradnice vám ukáže, jak si poradit s každou zahradou. S pokorou a úctou ke všemu živému, bez boje, ve spolupráci a v harmonii s přírodou. Nechte se inspirovat praktickými tipy – od prvotních představ přes výběr pozemku až po volbu rostlin či práci s vodou. To vše s jedním cílem: aby byla vaše zahrada samostatná. Zjistěte, jak o ni pečovat v duchu trvalé udržitelnosti, využívat přírodní zdroje, podporovat druhovou rozmanitost a ještě ušetřit čas. Tak ať to roste!
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr zahrada
Jazyk čeština
Počet stran 232
EAN 9788026451334
Datum vydání 07.03.2024
Věk od 15
Formát 195x255 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,838
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Do džungloidní zahrady nemusíte jít s mačetou v ruce. Je téměř obyčejná, inspirovaná zahradami našich babiček, plná hojnosti jídla, bylin a květin. Na její tvorbu nepotřebujete žádnou školu, zvládnete to jednou ženskou silou, vlastním tempem a s lehkostí. S nohama na stole nebo tančíc rosou si můžete užívat svůj zelený domov, svůj prostor lásky.

Kniha plná informací, rad a návodů vás provede světem půdy, vody, stromů, keřů, luk, trvalek a zeleniny z pohledu ženy, která více než desítku let tvoří svou hektarovou zahradu sama, s vizí částečné soběstačnosti a trvale udržitelného způsobu života.

Nezkrotná zahradnice Radka Votavová je architektkou permakulturních zahrad – přírodních, plných zdraví a krásy. Inspiruje všechny, které v duši volá dřímající správce planety.

Vyvrací mýtus, že permakultura je slaměný binec, a z trávníkových pouští kouzlí oázy života. Podporuje všechny zahradtvůrce na jejich cestě za soběstačným rájem na zemi.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Radka Votavová

Radka Votavová

Nezkrotná zahradnice Radka Votavová je architektkou permakulturních zahrad – přírodních, plných zdraví a krásy. Inspiruje všechny, které v duši volá dřímající správce planety. Vyvrací mýtus, že permakultura je slaměný binec a z trávníkových pouští kouzlí oázy života. Podporuje všechny zahradtvůrce na jejich cestě za soběstačným rájem na Zemi.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM