EN

Star Wars - Věk Republiky: Hrdinové

Kolektiv


Sledujte osudy největších hrdinů Staré republiky v nových komiksových příbězích!
Mise na Bri'nu v Qui-Gonu Jinnovi probudí pochybnosti a odpovědi na své otázky může mistr Jedi najít jedině v Síle. O řadu let později si Obi-Wan Kenobi zvyká na roli učitele. Sblíží ho úkol potvrdit pravost holokronu s jeho padawanem, nebo se propast mezi nimi prohloubí? Válka stravuje galaxii a Anakin Skywalker dostává šanci zasadit separatistům zdrcující úder. Zvolí si temnější cestu, nebo se přidrží jediského kodexu? Mistra Windua čeká nesnadný úkol proniknout na operační základnu bojovníků za svobodu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr komiks
sci-fi
Jazyk čeština
Původní název Star Wars: Age of Republic: Heroes
Původní jazyk angličtina
Překladatel Lubomír Šebesta
Počet stran 112
EAN 9788025255759
Datum vydání 13.11.2023
Věk od 12
Formát 170x260 mm
Nakladatelství Egmont
Hmotnost 0,433
Typ Kniha
Vazba měkké desky z kartonu

Připojte se k největším hrdinům Staré republiky!

Qui-Gon Jinn je vyslán na lesnatou planetu Bri'n, aby pomohl při vyjednávání s Kovovým klanem. Mise v něm však probudí pochybnosti a odpovědi na své otázky může mistr Jedi najít jedině v Síle. O řadu let později si Obi-Wan Kenobi zvyká na roli učitele i na svého nového učedníka. Sblíží ho úkol potvrdit pravost jediského holokronu s mladým padawanem, nebo propast mezi nimi jen prohloubí?

Plameny války stravují galaxii a agrese separatistů se stupňuje. Anakin Skywalker dostává šanci zasadit nepříteli zdrcující úder a zničit slévárnu droidů. Zvolí si temnější cestu, nebo se bude držet jediského kodexu? Kapitán Rex vede vojáky v hrdinské bitvě proti početné droidí armádě, zatímco ochraňuje život senátora v poli.

Získat na stranu Republiky další spojence je klíčové, a tak Padmé Amidala vyráží v utajení na planetu Clabron, byť se jí toto rozhodnutí může stát osudným. Mistra Windua čeká nesnadný úkol proniknout na operační základnu tajemných bojovníků za svobodu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Star Wars - komiks"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM