EN

Žalozpěv

Camilla Läckberg


Svět není laskavý k těm, kteří jsou jiní. Dvanáctý případ Patrika Hedströma a Eriky Falckové.
Před třiceti lety beze stopy zmizela středoškolačka Sofie Rudbergová. Spisovatelka Erica Falcková si ji dobře pamatuje ze školy, na rozdíl od ní však Sofie byla jednou z těch „cool“ oblíbených holek. Když jsou ve Fjällbacce nalezeny lidské ostatky, starý případ je znovu otevřen. Vyšetřovatel Patrik Hedström společně s Erikou skládají dohromady střípky minulosti a snaží se odhalit, co se tehdy stalo. V malém městečku má ale každý své tajemství – a někteří udělají cokoli, aby zůstalo skryto.

Detailní informace

Číslo dílu 12
Jazyk čeština
Původní název GRATERSKAN
Původní jazyk švédština
Počet stran 464
EAN 9788026760993
Datum vydání 04.06.2026
Věk od 18
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Edice detektivky
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Před třiceti lety beze stopy zmizela šestnáctiletá Sofie Rudbergová. Její blízcí se už vzdali naděje, že se někdy dozví pravdu. Když jsou však ve Fjällbacce nalezeny lidské ostatky, vyšetřování se znovu rozbíhá a detektiv Patrik Hedström stojí před nelehkým úkolem: najít Sofiina vraha. Do případu se zaplétá i spisovatelka Erika Falcková, která o záhadném zmizení píše knihu. Společně skládají střípky třicet let staré minulosti a snaží se odhalit, co se tehdy opravdu stalo. V malém městečku má ale každý své tajemství – a někteří udělají cokoli, aby zůstalo skryto.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektiv Patrik Hedström"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Camilla Läckberg

Camilla Läckberg

Oblíbená a oceňovaná švédská autorka detektivek vydává své knihy již ve více než 50 zemích světa a celosvětově prodala přes 35 milionů výtisků. Opakovaně obsazuje přední příčky skandinávských bestsellerových žebříčků a v roce 2011 se dokonce stala šestou nejprodávanější autorkou v celé Evropě. Hlavními hrdiny její detektivní série jsou spisovatelka Erika Falcková a detektiv Patrik Hedström. Všechny díly se odehrávají v autorčině rodné Fjällbacce. Zatím posledním, dvanáctým dílem série je Žalozpěv (česky 2026).
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM