EN

Kočičí válečníci (5) - Nebezpečná stezka

Erin Hunterová


Pátý díl světově úspěšné fantasy série.
Stínový klan si vybral za svého nového vůdce Drápa a vše nasvědčuje tomu, že se tento kočičí válečník chce pomstít klanu Hromových. Do lesa navíc proniká tajemná hrozba zvenčí a Ohnivous už přestává doufat, že se Hromovému klanu vůbec podaří si znovu naklonit přízeň hvězd…
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Číslo dílu 5
Jazyk čeština
Původní název Warriors A Dangerous Path
Původní jazyk angličtina
Překladatel Hana Petráková
Počet stran 304
EAN 9788000051741
Datum vydání 17.09.2018
Věk od 9
Formát 145x205 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,339
Typ Kniha
Vazba brožovaná lepená

Lesem, ve kterém žijí, loví a válčí čtyři klany divokých koček, znovu otřásají dramatické události. Stínový klan si vybral za svého nového vůdce Drápa a vše nasvědčuje tomu, že se tento zrádce chce pomstít klanu Hromových. Do lesa navíc proniká tajemná hrozba zvenčí a ohroženy jsou tak životy všech koček. Milovaná vůdkyně Hromového klanu odchází za svými předky a Ohnivous už přestává doufat, že se jeho klanu vůbec podaří si znovu naklonit přízeň hvězd.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Kočičí válečníci"

Hodnocení čtenářů

Michaela Foukalová
Opět tak úžasné a dobrodružné. Strašně moc to bolí. Asi nepřežiju tak dlouho do vydání dalšího dílu. :(

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Erin Hunterová

Erin Hunterová

Pod pseudonymem Erin Hunterová se ve skutečnosti skrývá hned několik zkušených autorek: Cherith Baldryová, Kate Caryová, Tui Sutherlandová, Clarissa Huttonová... Prvotní nápad se ovšem zrodil v hlavě londýnské literární redaktorky Vicky Holmesové. Každá z autorek pochází z jiného koutu světa a má odlišný životní příběh, ale spojuje je láska ke psaní a zvířatům, především kočkám a psům. Série Kočičí válečníci (v originále Warriors) je jejich nejúspěšnějším počinem. Na paty jí ovšem šlapou Zákon smečky (Survivors) a Volání divočiny (Seekers), jež Albatros pro české čtenáře rovněž vydává.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM