EN

Otázka viny

Jorn Lier Horst


Odsouzený vrah. Anonymní dopisy. Nebezpečná hra, ve které jde o všechno.
William Wisting si od zločinu neodpočine ani během dovolené. Když mu přijde anonym odkazující na dávno vyřešenou vraždu sedmnáctileté dívky, rozhodne se případ přezkoumat. Zdá se, že něco nesedí… a další dopisy to potvrdí. Vrchního komisaře se zmocňuje nepříjemný pocit, že s ním tajemný pisatel manipuluje jako s loutkou. Podaří se mu odhalit jeho identitu a motiv? A co když vše souvisí s jiným, velmi podobným případem? Pravda je zahalená v mlze iluzí – Wisting ji však hodlá najít za každou cenu.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Žánr detektivka
Číslo dílu 15
Jazyk čeština
Původní název Sak 1569
Původní jazyk norština
Počet stran 376
EAN 9788076624870
Datum vydání 29.05.2023
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Hmotnost 0,49
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

William Wisting si od zločinu neodpočine ani během dovolené. Když mu přijde anonym odkazující na dávno vyřešenou vraždu sedmnáctileté dívky, rozhodne se případ přezkoumat. Zdá se, že něco nesedí… a další dopisy to potvrdí. Vrchního komisaře se zmocňuje nepříjemný pocit, že s ním tajemný pisatel manipuluje jako s loutkou. Podaří se mu odhalit jeho identitu a motiv? A co když vše souvisí i se současným zmizením další mladé ženy? Pravda je zahalená v mlze iluzí – Wisting ji však hodlá najít za každou cenu.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "William Wisting"

Uživatelské hodnocení

Veronika Vášová
Otázka viny je zajímavá detektivka, která je pomalejšího a poctivějšího rázu, ale rozhodně se nudit nebudete. Tempo nemusí vyhovovat každému, protože hektolitrů krve ani brutálních scén se tu nedočkáte. Na druhou stranu, pokud sérii s Wistingem znáte, přesně víte, do čeho jdete a věřím, že se vám i tento příběh bude líbit.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jorn Lier Horst

Jorn Lier Horst

Jorn Lier Horst patří k nejvýznamnějším norským detektivkářům. Věnuje se výhradně žánru krimi a detektivky píše nejen pro dospělé, ale i pro děti. Vystudoval policejní akademii, kriminologii, psychologii a filozofii. Téměř dvacet let pracoval jako vyšetřovatel, a ačkoli je od roku 2013 spisovatelem na plný úvazek, stále udržuje kontakt s oborem. Svou první detektivku, v níž uvedl na scénu kriminalistu Williama Wistinga, napsal v roce 1995. Knihy z této série získaly několik literárních cen.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM