EN

Bez hranic

Jorn Lier Horst


Skutečná vražda, virtuální detektivové. Další případ Williama Wistinga.
Po vraždě australské batůžkářky ve Španělsku vznikne na internetu fórum, jehož členové začnou po pachateli pátrat na vlastní pěst. Patří k nim i mladá Norka, která se zabývá analýzou fotografií. Ve chvíli, kdy natrefí na cosi překvapivého, se ale odmlčí. Zakladatelka fóra se obrátí na norskou policii, protože se obává o dívčin život. Její podnět dostává na stůl Wisting. Vyšetřování se věnuje zprvu vlažně, k ráznému jednání ho přiměje až nález zmrzlého ženského těla.

Detailní informace

Číslo dílu 15
Jazyk čeština
Původní název Grenselos
Původní jazyk norština
Počet stran 368
EAN 9788076626782
Datum vydání 05.08.2024
Věk od 18
Formát 130x200 mm
Nakladatelství KNIHA ZLÍN
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Po vraždě australské batůžkářky ve Španělsku vznikne na internetu fórum, jehož členové začnou po pachateli pátrat na vlastní pěst. Patří k nim i mladá Norka, která se zabývá analýzou fotografií. Ve chvíli, kdy natrefí na cosi překvapivého, se ale odmlčí. Zakladatelka fóra se obrátí na norskou policii, protože se obává o dívčin život. Její podnět dostává na stůl Wisting. Vyšetřování se věnuje zprvu vlažně, k ráznému jednání ho přiměje až nález zmrzlého ženského těla.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "William Wisting"

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Jorn Lier Horst

Jorn Lier Horst

Jorn Lier Horst patří k nejvýznamnějším norským detektivkářům. Věnuje se výhradně žánru krimi a detektivky píše nejen pro dospělé, ale i pro děti. Vystudoval policejní akademii, kriminologii, psychologii a filozofii. Téměř dvacet let pracoval jako vyšetřovatel, a ačkoli je od roku 2013 spisovatelem na plný úvazek, stále udržuje kontakt s oborem. Svou první detektivku, v níž uvedl na scénu kriminalistu Williama Wistinga, napsal v roce 1995. Knihy z této série získaly několik literárních cen.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM