EN

Srdce času: Neviditelné město

Monika Peetzová


Jak by vypadal dnešek, kdybyste mohli změnit minulost?
Lena: dívka bez minulosti, ale s tisícem otázek. A pro jednou na ně nedokáže odpovědět ani její nejlepší kamarádka Bobbie, která jinak ví všechno. Co se stalo jejím rodičům? Proč se v tetině rodině pořád cítí jako cizinka? Dante: chlapec s různobarevnýma očima. Pochází z jiného světa a možná má odpovědi, které Lena hledá. Ale může jí je prozradit? Tajuplné hodinky s osmerem ručiček spojí jejich světy. Začíná tak cesta časem, která pěkně potrápí vaši představivost.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Das Herz der Zeit: Die unsichtbare Stadt
Původní jazyk němčina
Řada Srdce času
Překladatel Tereza Eliášová
Počet stran 392
EAN 9788076611993
Datum vydání 24.05.2021
Věk od 11
Formát 130x200 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,534
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem a přebalem

„Ta holka má ale představivost. Možná až moc velkou…“ Lena by ani nedokázala spočítat, kolikrát už slyšela, jak o ní tetička Sonja právě tohle říká. S tetou a jejími dětmi žije vlastně odjakživa, ale pořád se v téhle rodině cítí jako cizinka.

Její nejlepší kamarádka Bobbie říká, že takhle se cítí každý, komu je právě patnáct. Ale Lena je přesvědčená, že je v tom něco víc. Když její rodiče zemřeli, byly jí teprve čtyři. Ale v rodině se o jejich nehodě nikdy nemluví…

Lenino podezření se zrodilo, když ve starých věcech po rodičích našla záhadné hodiny. Náhodou se jí je podařilo aktivovat, a povolat tak záhadné přátele i mocné protivníky. A daleko, na místě v jiném světě, si jí všiml chlapec: Dante.

Dante Lenu fascinuje, protože se zdá, jako by měl kouzelné schopnosti. A taky klíč k jejímu srdci. Společně se vydají do Dantova domova: do Neviditelného města. Ale kdo vlastně je doopravdy Dante? A jaká je souvislost mezi ním a nehodou jejích rodičů?

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Srdce času"

Hodnocení čtenářů

Kateřina Horylová
3,75/5 Tohle byla tak super oddechovka, kterou jsem měla přečtenou za dva dny. Pozitiva: + grafická stránka, mapy + čtivost + krátké kapitoly + kromě teenagerů jsou tu i dospěláci + sociální sítě a technika + cestování časem a jeho následky Negativa: - typická hl. protagonistka: sirotek, obyčejná, na okraji společnosti - chyby v textu Už se těším na další výlet do Neviditelného města 😊

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM