EN

Tvoříme pro děti

Monika Brýdová


Nechte se inspirovat dvaceti originálními nápady na vyrábění pro děti i s dětmi!
Tato kniha vám nabízí způsob, jak dětem nabídnout hračky, hry a ozdoby, které budou jedinečné a které vyrobíte přesně podle jejich přání a vkusu. Zkuste třeba roztomilé medvídky z buráků, něžnou panenku, tajemnou svítící věž nebo hromadu nejedlého jídla, které si děti užijí při oblíbených hrách v kuchyňkách. Mimo to se naučíte míchat domácí modelínu, suché i tekuté křídy a pro malé parádnice můžete vytvořit půvabnou květinovou čelenku nebo přenést na tričko obrázek, který si vaše ratolesti oblíbily.
Jiné dostupné formáty:

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 160
EAN 9788026447849
Datum vydání 12.06.2023
Věk od 12
Formát 167x225 mm
Nakladatelství CPRESS
Hmotnost 0,546
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Nechte se inspirovat dvaceti originálními nápady na vyrábění pro děti i s dětmi!

Tato kniha vám nabízí způsob, jak dětem nabídnout hračky, hry a ozdoby do pokojíčku, které budou jedinečné a které vyrobíte přesně podle jejich přání a vkusu. Zkuste třeba roztomilé medvídky z buráků, něžnou panenku, tajemnou svítící věž nebo hromadu nejedlého jídla, které si děti užijí při oblíbených hrách v kuchyňkách. Mimo to se naučíte míchat domácí modelínu, suché i tekuté křídy a pro malé parádnice můžete vytvořit půvabnou květinovou čelenku nebo snadno přenést na tričko libovolný obrázek, který si vaše ratolesti oblíbily.

Ukažte dětem, že vyrábět si věci doma má smysl a že takové výtvory pak mají jedinečného ducha a hodnotu!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Monika Brýdová

Monika Brýdová

Monika Brýdová mnoho úsúěšných hobby titulů, mezi které patří například knihy o práci s FIMO hmotou, práce s textilem nebo výroba svíček. Od roku 2002 spolupracuje s  pořadem Rady ptáka Loskutáka na TV Nova, kam přispívá náměty. Některé také sama prezentuje na obrazovce. O své nápady se dělí i s  posluchači Českého rozhlasu České Budějovice v  pořadu Dámská jízda, svůj sloupek má i v Jihočeském Deníku. Dvakrát ročně připravuje velkou Výstavu Kreativity v Praze a svůj um předává i na kurzech kreativní tvorby po celé republice. Je šťastnou matkou syna a dcery a babičkou vnučky.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM