EN

DNES DOPRAVA ZDARMA ✨ S kódem FESTIVAL sleva 20 % na vše 

Tvarované pohádky: Tři prasátka

Pavla Hanáčková


Tvarovaná pohádková knížka pro nejmenší ručky
Už jste někdy slyšeli rčení o tom, že poctivá práce přináší koláče? V této knížce si to na vlastní kůži ověří trojice prasečích bratříčků. Ponořte se s námi do pohádky a převyprávějte si před spaním tento klasický příběh v novém hávu. Díky hravému formátu, který skvěle padne do malých dětských ruček, můžete stránku po stránce odhalit příběh, který se ukrývá ve tvarovaných stránkách.

Detailní informace

Ilustrátor Shunsuke Satake
Jazyk čeština
Počet stran 12
EAN 9788000066660
Datum vydání 10.10.2022
Věk od 2
Formát 120x145 mm
Nakladatelství ALBATROS
Hmotnost 0,27
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Už jste někdy slyšeli rčení o tom, že poctivá práce přináší koláče? V této knížce si jej na vlastní kůži ověří trojice odvážných prasečích bratříčků...

Ponořte se s námi do pohádky a převyprávějte si před spaním tento klasický příběh v novém hávu. Díky hravému formátu, který skvěle padne do malých dětských ruček, můžete stránku po stránce odhalovat příběh, který se ukrývá ve tvarovaných stránkách.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Pavla Hanáčková

Pavla Hanáčková

Pavla Hanáčková pochází z malebné moravské vesnice obklopené vinicemi. Četba knih a touha po psaní ji doprovází již od útlého dětství. Po ukončení studia anglické a čínské filologie na FF UP v Olomouci ji osud zavál daleko od čínských znaků až do nakladatelství Albatros Media a.s., kde se začala jako literární redaktorka věnovat knižní tvorbě pro děti. Ráda cestuje po světě, kde čerpá inspiraci pro nové náměty a kde má také možnost věnovat se své další vášni – jídlu a všemu s ním spojenému.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM