EN

Oslík slaví narozeniny

Eva Mrázková


Všechno nejlepší! Leporelo se zvukovými tlačítky pro ty nejmenší.
Copak se to u oslíka doma děje? Vypadá to na báječnou narozeninovou oslavu! Maminka upekla krásný dort, všude je spousta konfet… ale kamarádi zatím nikde. Přijdou nakonec všechna zvířátka, která oslík pozval? S kouzelnými zvukovými tlačítky vaše děti poznají hlasy oslíkových přátel a na krásných ilustracích zjistí, jak se zvířátka na oslavu chystala. A nakonec můžou oslíkovi spolu s ostatními zazpívat!

Detailní informace

Žánr leporelo
Ilustrátor Mária Nerádová
Jazyk čeština
Počet stran 10
EAN 9788026617860
Datum vydání 10.11.2022
Věk od 3
Formát 200x200 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,266
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Oslík slaví narozeniny

Máma upekla krásný dort, všechno už je připravené, ale kamarádi nikde! Dočká se oslík své narozeninové oslavy a kdo všechno přijde? Kouzelná zvuková tlačítka ti představí hlasy oslíkových kamarádů a na krásných ilustracích uvidíš, jak se zvířátka na návštěvu k oslíkovi chystala. A nakonec můžeš oslíkovi spolu s ostatními zazpívat!

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Eva Mrázková

Eva Mrázková

Odmalička si ráda hraje s písmenky, poznává nové lidi a místa. Vystudovala ekonomii a žurnalistiku. Věnovala se oběma profesím, ale nakonec zvítězila láska ke knížkám, které rediguje v nakladatelství Edika. Žije s rodinou v malém městečku nedaleko Brna, velkou inspirací jsou pro ni dcery. Píše knížky pro děti, zaměřuje se především na procvičování českého pravopisu a jazykových schopností. Snaží se předat dětem znalosti zábavnou a nenásilnou formou. K úspěšným titulům patří Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině, série Veselé diktáty a doplňovačky, edice Deskové hry na procvičení cizích jazyků nebo dvojjazyčná řada Klasické české pohádky + audio CD v šesti jazykových mutacích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM