EN

POUZE DNES! DOPRAVA ZDARMA NA VŠECHNY OBJEDNÁVKY

Oslík jde do školky

Eva Mrázková


Hurá do školky! Leporelo se zvukovými tlačítky pro ty nejmenší.
Proč oslík tak spěchá do školky? Spolu s kamarády tam dnes přece hrají divadlo! A protože už se nemůže dočkat, vydává se na cestu. Jenže i na takové obyčejné cestě se může skrývat spousta nástrah – zvlášť když si oslík usmyslí, že už je dost velký a nepotřebuje tatínkův doprovod. Přidejte se s dětmi k oslíkově výpravě, na které si užijete nádherné ilustrace i kouzelná zvuková tlačítka. A až zvířátka dokončí své představení, určitě dojde i na velký potlesk!

Detailní informace

Žánr leporelo
Ilustrátor Mária Nerádová
Jazyk čeština
Počet stran 10
EAN 9788026617891
Datum vydání 10.11.2022
Věk od 3
Formát 200x200 mm
Nakladatelství EDIKA
Hmotnost 0,268
Typ Kniha
Vazba leporelo knížkové

Oslík jde do školky

I na takové obyčejné cestě do školky se může skrývat spousta nástrah, zvlášť když si oslík usmyslí, že už je dost velký, a proto nepotřebuje tatínkův doprovod. Dneska navíc oslík velmi spěchá, protože hrají s kamarády ve školce divadlo. Kouzelná zvuková tlačítka a krásné ilustrace tě provedou oslíkovou cestou.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Eva Mrázková

Eva Mrázková

Odmalička si ráda hraje s písmenky, poznává nové lidi a místa. Vystudovala ekonomii a žurnalistiku. Věnovala se oběma profesím, ale nakonec zvítězila láska ke knížkám, které rediguje v nakladatelství Edika. Žije s rodinou v malém městečku nedaleko Brna, velkou inspirací jsou pro ni dcery. Píše knížky pro děti, zaměřuje se především na procvičování českého pravopisu a jazykových schopností. Snaží se předat dětem znalosti zábavnou a nenásilnou formou. K úspěšným titulům patří Bystrá kobyla bila kopyty na babykové mýtině, série Veselé diktáty a doplňovačky, edice Deskové hry na procvičení cizích jazyků nebo dvojjazyčná řada Klasické české pohádky + audio CD v šesti jazykových mutacích.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM