EN

Příběh života

printintin


Ať vám život neuteče před očima! Další jedinečný kousek z dílny papírnictví printintin
Chcete si všechny důležité životní události a vzpomínky uchovat? PříBĚH života zachytí váš život od narození až po důchod. Na jeho stránkách si zapíšete vše důležité, vytvoříte rodokmen, časovou osu, zasadíte svůj život do historického kontextu, popíšete své názory, zaznamenáte si první lásku i nejhezčí vzpomínky z dětství a spoustu dalšího. Zajímá vás život někoho jiného? Dejte mu knížku vyplnit a budete mít jedinečnou šanci ho poznat.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 256
EAN 9788076616073
Datum vydání 24.10.2022
Věk od 12
Formát 190x230 mm
Nakladatelství COOBOO
Hmotnost 0,888
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Máte pocit, že se vám toho v životě děje spoustu, a chcete si všechny události a vzpomínky uchovat? PříBĚH života zachytí váš život od narození až po důchod.

V kapitolách, jako je rodina, dětství, školní léta, práce nebo vztahy, si můžete poznamenat to nejdůležitější, co se vám kdy přihodilo. Na stránkách si vytvoříte svůj rodokmen, časovou osu, zasadíte si svůj život do historického kontextu, popíšete své životní postoje, zaznamenáte si první lásku i nejhezčí vzpomínky z dětství a spoustu dalšího. Na konci budete mít v ruce kroniku, která bude zrcadlit, kdo jste a co všechno jste ve svém životě prožili. Vrátit se k ní můžete, kdykoli si budete chtít trochu zavzpomínat nebo dopsat další zážitky.

Zajímá vás život někoho jiného? Dejte mu knížku vyplnit a budete mít jedinečnou šanci ho poznat. A je jedno, jestli tento dárek věnujete svému partnerovi či partnerce, kamarádce, tatínkovi nebo babičce.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
printintin

printintin

Printintin je malé papírnictví s produkty založenými na kreslených ilustracích a hravém ručním písmu. Vzniklo v roce 2017 coby splnění velkého snu tří kamarádek. Seznámily se na vysoké škole při studiu multimédií a jejich vášeň pro všechno, co se týká papírnictví, ruční práce a letteringu, dala vzniknout jejich závěrečnému projektu, jehož výsledkem je právě printintin. V jejich nabídce najdete přáníčka, sešity, samolepky, printy na zeď, spoustu dalšího a díky spojení s nakladatelstvím CooBoo také knihy.
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM