EN

Michaela Klevisová - BOX 2

Kroky vraha, Zlodějka příběhů, Dům na samotě, Ostrov šedých mnichů

Michaela Klevisová


Čtyři knihy s vyšetřovatelem Josefem Bergmanem od královny české detektivky
Kriminalista Josef Bergman hledá ve čtyřech samostatných příbězích pachatele vražd, které se odehrávají v pražském lesoparku (Kroky vraha), v zapadlé vesnici (Dům na samotě), v prostředí televizního seriálu (Zlodějka příběhů) i na odlehlé pláži v Holandsku (Ostrov šedých mnichů). Napínavé vyšetřování odhaluje spletité mezilidské vztahy a příčiny vedoucí ke spáchání zločinu. Ať už je vrahem kdokoliv, zkušenému Josefu Bergmanovi nakonec neunikne.

Detailní informace

Jazyk čeština
Počet stran 1320
EAN 9788026723103
Datum vydání 22.09.2022
Věk od 18
Formát 125x205 mm
Nakladatelství MOTTO
Hmotnost 1,985
Typ Kniha
Vazba vázaná s laminovaným potahem

Michaela Klevisová vytvořila postavu dnes již legendárního inspektora Josefa Bergmana. Přečtěte si jeho první čtyři případy ze sedmidílné krimi série. Autorka hned za dva z nich obdržela Cenu Jiřího Marka za nejlepší českou detektivku.

Prvním oceněným románem jsou debutové Kroky vraha, v nichž Josef Bergman vyšetřuje vraždu v pražském lesoparku. Následuje Zlodějka příběhů mapující intriky panující kolem vzniku televizního seriálu, které vyústí ve smrt. Další oceněnou knihou je Dům na samotě. Detektivka ze zapadlé vesničky se v roce 2022 dočkala televizní adaptace. V Ostrovu šedých mnichů se Bergman zaplete do vražd na holandském pobřeží. Napínavé vyšetřování odhaluje spletité mezilidské vztahy a příčiny vedoucí ke spáchání zločinu. Ať už je vrahem kdokoliv, zkušenému Josefu Bergmanovi nakonec neunikne.

Ke stažení

pdf Ukázka.pdf

Další tituly z řady "Detektivky Michaely Klevisové"

Uživatelské hodnocení

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
Autor knihy
Michaela Klevisová

Michaela Klevisová

Narodila se v roce 1976 v Praze. Vystudovala žurnalistiku na Univerzitě Karlově a přes dvacet let v tomto oboru pracovala. Momentálně se živí psaním knih. Jejím největším koníčkem je turistika a zahradničení, rovněž ráda cestuje. Nejraději navštěvuje severské země. Za svou prvotinu, román s detektivní zápletkou Kroky vraha (2007), obdržela od české sekce Asociace autorů detektivní literatury (AIEP) Cenu Jiřího Marka za nejlepší detektivní knihu roku. Stejný úspěch zopakovala i s románem Dům na samotě (2011). Obě knihy jsou součástí sedmidílné krimi série, jejíž hlavní postavou je vyšetřovatel Josef Bergman. Velkou oblibu mezi čtenáři si získal její samostatný román Prokletý kraj (2021).
Zobrazit profil autora
NAPIŠTE NÁM