EN

Microsoft Visual Basic 2010

Krok za krokem

Michael Halvorson


Visual Basic 2010 z nuly na sto v rekordním čase!
Výklad popisující novinky a práci v prostředí Microsoft Visual Basic 2010 postupuje krok za krokem, od samého počátku, nic nevynechává, takže se nemusíte obávat, že se při jeho sledování ocitnete ve slepé uličce. Vše si vyzkoušíte na mnoha příkladech a ukázkách. Kniha se zabývá všemi podstatnými tématy od nejzákladnějších, jako jsou proměnné a typy, až po pokročilá jako je např. tvorba grafického uživatelského rozhraní.

Detailní informace

Jazyk čeština
Původní název Microsoft® Visual Basic® 2010 Step by Step
Počet stran 480
EAN 9788025131466
Datum vydání 20.02.2012
Věk od 15
Formát 167x225 mm
Nakladatelství COMPUTER PRESS
Hmotnost 0,76
Typ Kniha + DVD
Vazba brožovaná lepená

Naučte se rychle vyvíjet programy pro Windows a vytvářejte působivé aplikace pro nejrozšířenější operační systém na světě. Příručka, kterou držíte v ruce, je osvědčeným zdrojem informací díky prověřenému výkladu krokovými postupy.

Zkušený autor vás v knize naučí, jak v krátkém čase začít programovat vlastní aplikace. Kniha je přímým následovníkem oblíbené příručky pro výuku Visual Basicu 2008. Ke všem cvičením budete mít k dispozici startovní zdrojové kódy, které se naučíte krok za krokem upravovat až k funkčním aplikacím, takže nemusíte mít strach, že byste něčemu neporozuměli nebo na něco zapomněli. Publikace vás mimo jiné naučí, jak:

- Pracovat s vývojovým prostředím Microsoft Visual Studio 2010

- Využívat datové typy, standardní operátory, vstupy a výstupy

- Programovat s pomocí rozhodovacích a cyklických struktur

- Implementovat dialogová okna s klasickými ovládacími prvky

- Efektivně pracovat s tiskem a tiskárnami

- Programovat databáze s využitím ADO.NET a DataGridView

- Vytvářet webové aplikace pomocí ASP.NET

Přiložené DVD obsahuje instalaci Visual Studia 2010 Express Edition, platformu .NET 4.0 a všechny zdrojové kódy z knihy citlivě lokalizované do češtiny. O autorovi:

Michael Halvorson napsal přes 35 knih o programování v jazyce Visual Basic, se kterým má mnohaleté zkušenosti. Všechny jeho publikace, které vyšly česky, se ihned staly bestsellery. Zejména Microsoft Visual Basic 6.0 Professional Krok za krokem nebo Microsoft Visual Basic 2008 Krok za krokem.

Hodnocení čtenářů

V současné době nejsou vytvořena žádná uživatelská hodnocení.

Vaše hodnocení

Uživatelskou recenzi mohou vkládat pouze registrovaní uživatelé

 Přihlásit
NAPIŠTE NÁM